Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

L’Eau du Dimanche Lostmarch dla kobiet i mężczyzn

L’Eau du Dimanche Lostmarch dla kobiet i mężczyzn

L’Eau du Dimanche marki Lostmarch to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. L’Eau du Dimanche został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są mandarynka, cytryna i petitgrain; nutami serca są fiołek, jaśmin i werbena cytrynowa; nutami bazy są fasolka tonka i nuty drzewne.

Mandarynka Cytryna Petitgrain

Fiołek Jaśmin Werbena cytrynowa

Fasolka tonka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau du Dimanche by Lostmarch.

L’Eau du Dimanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lostmarch L’Eau du Dimanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lostmarch L’Eau du Dimanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau du Dimanche marki Lostmarch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau du Dimanche marki Lostmarch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Arden Beauty Gucci Envy Givenchy Into the Blue Serge Lutens Un Lys Benetton Benetton Sport Women Azzaro Blue Charm Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Lollia Breathe Avon Wish of Luck Charriol Tourmaline April Aromatics Liquid Dreams