Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Ael-Mat Lostmarch dla kobiet

Ael-Mat Lostmarch dla kobiet

ziołowy
morski

Ael-Mat marki Lostmarch to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Ael-Mat został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są rumianek, jaśmin i cytrusy; nutami serca są wrzos, janowiec barwierski, sól i wodorosty; nutą bazy jest piżmo.

Rumianek Jaśmin Cytrusy

Wrzos Janowiec barwierski Sól Wodorosty

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ael-Mat by Lostmarch.

Ael-Mat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lostmarch Ael-Mat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lostmarch Ael-Mat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ael-Mat marki Lostmarch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ael-Mat marki Lostmarch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chanel Chanel N°19 Avon Haiku Versace Versus Time For Energy Sarah Jessica Parker Dawn Gres Pastel de Cabotine Trussardi Trussardi Action Donna Michael Storer Genvieve Rasasi Ruh Al Teeb CB I Hate Perfume M4 A Room With A View D.S. & Durga Rosa Americana Lostmarch L’eau de l’Hermine Jeanne Arthes Cotton Club Women