Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Ael-Mat Lostmarch dla kobiet

Ael-Mat Lostmarch dla kobiet

ziołowy
morski

Ael-Mat marki Lostmarch to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Ael-Mat został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są rumianek, jaśmin i cytrusy; nutami serca są wrzos, janowiec barwierski, sól i wodorosty; nutą bazy jest piżmo.

Rumianek Jaśmin Cytrusy

Wrzos Janowiec barwierski Sól Wodorosty

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ael-Mat by Lostmarch.

Ael-Mat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lostmarch Ael-Mat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lostmarch Ael-Mat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ael-Mat marki Lostmarch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ael-Mat marki Lostmarch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Beautiful Sheer Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Avon Be Spontaneous Molinard Les Fleurs: Rose Atelier Flou Paradis Paradis Ted Baker Ted Baker Woman Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Demeter Fragrance Always Happy Yves Rocher Chevrefeuille IKKS Ikks Woman En Voyage Perfumes Debut de Carmel