Marki » L » kwiatowe « Grupy

Sensual Seduction Woman Loriblu dla kobiet

Sensual Seduction Woman Loriblu dla kobiet

Sensual Seduction Woman Loriblu dla kobiet Zdjęcia

Sensual Seduction Woman marki Loriblu to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sensual Seduction Woman został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi nuty kwiatowe; nutą serca jest cytrusy; nutą bazy jest piżmo.

Nuty kwiatowe

Cytrusy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensual Seduction Woman by Loriblu.

Sensual Seduction Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loriblu Sensual Seduction Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loriblu Sensual Seduction Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensual Seduction Woman marki Loriblu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensual Seduction Woman marki Loriblu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino Rock`n`Rose Couture Montana Suggestion Eau d`Argent Barbie Barbie Super Model Abercrombie & Fitch 41 Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Etro Benetroessere Relent Bob Mackie Perhaps Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Caron Rose Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Rasasi Opera