Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Wild Lavender Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Wild Lavender Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Wild Lavender marki Lorenzo Villoresi to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Villoresi. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna amalfi, irys, kolendra, liść laurowy, galbanum i elemi; nutami serca są szałwia muszkatołowa, goździk (przyprawa), pieprz i jałowiec; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i rozmaryn.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi Irys Kolendra Liść laurowy Galbanum Elemi

Szałwia muszkatołowa Goździk (przyprawa) Pieprz Jałowiec

Fasolka tonka Piżmo Rozmaryn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Lavender by Lorenzo Villoresi.

Wild Lavender Recenzje Perfum

liczi
liczi

Pierwsze sekundy po spryskaniu skóry to amol. Ten sam olejek goździkowy, mentolowy, szałwia i cytryna. Mocne, aromatyczne, pikantne uderzenie w nozdrza. Pachnie bardzo naturalnie, wierzę, że i działanie może mieć lecznicze, odprężające, łagodzące katar i ból głowy. Ten etap trwa krótko, po czym zapach łagodnieje, delikatnie się osładza, na wierzch wychodzą kwiaty, jednak do końca pozostaje świeży i czysty. Bardzo mi się podoba taka interpretacja lawendy. Szkoda jedynie, że zapach trwa krótko. Na mojej skórze do 3 godzin, brak mu też ogona. Ale jestem w stanie mu wybaczyć, często to co najpiękniejsze jest bardzo ulotne.

kjgeneral
kjgeneral

Długo szukałem idealnych dla mnie perfum lawendowych. Wiele przewąchałem. Wild Lavander z początku mi nie podszedł. Wydawało mi się, że pachnie tanimi odświeżaczami łazienkowymi, potem że nieco zbyt organicznie (osikana lawenda)... Później przewąchałem kilkanaście różnych pachnideł o wiodącej nucie lawendy, głównie niszowych i... wróciłem do Villoresi'ego, ale teraz widzę same plusy.
Naturalność - ani grama chemicznie brzmiących ingrediencji. Lawendy mnóstwo! Ale są i inne zioła, które dopełniają kompozycję (także tym przecież różnią się perfumy od odświeżaczy). Nie jest za słodko. Ani zbyt gorzko. Ta lawenda nie tnie też paluchów. Jest dość sucha, ale jeszcze nie wysuszona na wiór. Nie jest (za) kobieco. Nie jest zbyt drzewnie. Niestety nie jest też zbyt długo (do 6 h). Ale może to i zaleta, bo nie zmęczy i nie znudzi się zbyt szybko. Ale największą jej zaletą jest - wrócę do tego - naturalne brzmienie i prawdziwość.
Kiedyś w salonie L'Occitane pani zachwalała kosmetyki (w tym EDT) o zapachu lawendy. Akurat miałem flakon Villoresi'ego przy sobie. Powiedziałem: "Pokażę Pani prawdziwe perfumy lawendowe" i psiknąłem jej na rękę. Była w szoku i trwała przez chwilę w stuporze zachwytu.
Kolejny "mój" Villoresi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lorenzo Villoresi Wild Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lorenzo Villoresi Wild Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Lavender marki Lorenzo Villoresi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Lavender marki Lorenzo Villoresi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Calvin Klein Crave Dolce&Gabbana D&G Giorgio Armani Emporio Remix for Him Guy Laroche Drakkar Noir Yardley English Lavender Diptyque Eau d'Elide L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Etro New Tradition Loewe Loewe Pour Homme Lili Bermuda Navy Galimard Monsieur Galimard