Marki » L » drzewne « Grupy

Vetiver Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Vetiver Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver marki Lorenzo Villoresi to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Villoresi. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, brazylijskie drzewo różane, galbanum, mięta i petitgrain; nutami serca są szałwia, neroli, kminek, gałka muszkatołowa i seler; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, wetyweria, mech dębowy, cedr i paczula.

Lawenda Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Galbanum Mięta Petitgrain

Szałwia Neroli Kminek Gałka muszkatołowa Seler

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Wetyweria mech dębowy Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver by Lorenzo Villoresi.

Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lorenzo Villoresi Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lorenzo Villoresi Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver marki Lorenzo Villoresi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver marki Lorenzo Villoresi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

By Kilian Straight to Heaven M. Micallef Gaiac Olivier Durbano Black Tourmaline Profumum Roma Victrix Profumum Roma Fumidus Sonoma Scent Studio Forest Walk Serge Lutens Muscs Koublai Khan Nasomatto Absinth Nasomatto Duro M. Micallef Aoud Nasomatto Black Afgano Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Diptyque Philosykos Comme des Garcons Black Profumum Roma Thundra Comme des Garcons Hinoki Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent M7 Lubin Idole Montale Black Aoud