Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Uomo Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Uomo Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 3

ziołowy
Uomo Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Uomo Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Uomo Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Uomo marki Lorenzo Villoresi to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Uomo został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Villoresi. Nutami głowy są liść laurowy, petitgrain, bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza, kolendra, lawenda i elemi; nutami serca są jałowiec, szałwia, neroli, goździk (przyprawa), pieprz i tymianek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, wetyweria, mech dębowy, brazylijskie drzewo różane, cedr i rozmaryn.

Liść laurowy Petitgrain Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Kolendra Lawenda Elemi

Jałowiec Szałwia Neroli Goździk (przyprawa) Pieprz Tymianek

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wetyweria mech dębowy Brazylijskie drzewo różane Cedr Rozmaryn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Uomo by Lorenzo Villoresi.

Uomo Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Uomo Villoresi'ego to niezwykle złożona i bogata kompozycja. Liczba użytych/deklarowanych ingrediencji może przyprawić o zawrót głowy. Czego tu nie ma! Mnóstwo cytrusów, zioła, ostre przyprawy, lawenda, goździk, szałwia, a wszystko na drzewno-piżmowo-mszanej bazie. Zapach jest bogaty, ale nie ciężki, przygniatający, raczej radosny i odrobinę może krzykliwy (tym bogactwem właśnie), na zasadzie "huzia na Józia i wszyscy na raz!" Jak dla mnie idealny na chłodniejsze dni pogodnej wiosny lub jesieni, zapowiadający uroki lata, którego jednak wciąż tęsknie się wypatruje lub już tylko wspomina. Kiedyś miałem jeszcze skojarzenia ze znanym specyfikiem rozgrzewająco-kojącym pod nazwą A-mol, winą za to skojarzenie należy obciążyć wyraźną nutę goździka. Trwałość bardzo dobra, projekcja średnia. Moim zdaniem jedno z bardziej udanych dzieł mistrza Lorenzo, bardzo też oryginalne i naturalnie woniejące, nie znam drugiego takiego pachnidła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lorenzo Villoresi Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lorenzo Villoresi Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Uomo marki Lorenzo Villoresi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Uomo marki Lorenzo Villoresi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lorenzo Villoresi Theseus Aramis Tuscany Per Uomo Roja Dove Fetish Pour Homme Jovoy Paris La Liturgie des Heures Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer James Heeley Cardinal Ralph Lauren Polo Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Houbigant Fougere Royale (2010) Comme des Garcons Black Nasomatto Black Afgano Moschino Moschino Forever Yves Saint Laurent M7 Clive Christian V for Men Puredistance M Amouage Interlude Man Lubin Le Vetiver Profumum Roma Olibanum By Kilian Straight to Heaven