Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Piper Nigrum Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Piper Nigrum Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Piper Nigrum Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Piper Nigrum Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Piper Nigrum marki Lorenzo Villoresi to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Piper Nigrum został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Villoresi. Nutami głowy są rukiew wodna, anyż gwiazdkowaty, mięta, nuty zielone, cytrusy i koper włoski; nutami serca są pieprz, gałka muszkatołowa, olibanum, petitgrain, goździk (przyprawa), rozmaryn, przyprawy, Żywica elemi i oregano; nutami bazy są ambra, styraks, benzoes, balsam peruwiański, mirra, cedr virginia i nuty drzewne.

Rukiew wodna Anyż gwiazdkowaty Mięta Nuty zielone Cytrusy Koper włoski

Pieprz Gałka muszkatołowa Olibanum Petitgrain Goździk (przyprawa) Rozmaryn Przyprawy Żywica elemi Oregano

Ambra Styraks Benzoes Balsam peruwiański Mirra Cedr Virginia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Piper Nigrum by Lorenzo Villoresi.

Piper Nigrum Recenzje Perfum

amanda
amanda

Ostra,świdrująca mięta,według mnie z anyżkiem i przyprawami.
O tak, daje niezle popalić.
Pamiętam jadłam kiedyś takie miętowe cukierki w polewie czekoladowej i ta mięta była tak ostra,że tchu mi wręcz brakowało podczas pałaszowania tych łakoci.
Dosłownie tu początek jest identyczny w odbiorze.
Jednakże nie odbieram tej miętowej bomby w negatywnym znaczeniu.
To mięta bardzo energetyczna,pobudzająca.
Wręcz natychmiastowo wrzucająca nas w nurt działania,ruchu.
Jednakże w niedługim czasie cichnie,dając miejsce przyprawom,ziołom,nutom drzewnym.
Dalsza część to balsamistość,która jak na mój gust zagłuszana jest za bardzo ziołowym aromatem,ale to właśnie kwestia gustu.
Tytuowy pieprz również znajdziemy,ale w umiarkowanych ilościach.
Ciekawe,niebanalne,warte po prostu przetestowania.
No i świetne dla chcących pachnieć inaczej latem niż tylko cytusowymi czy wodnymi zapachami.

maborysa
maborysa

Jeśli uda nam się przeżyć pierwsze, bardzo długo trwające uderzenie ziołowego Jagermeistra podprawionego olbrzymią ilością czarnego pieprzu, to potem czeka nas już tylko cudowna, świdrująca w nos rozkosz. Mocny wdech pobudzi do życia najbardziej anemiczną, a nawet zemdloną jednostkę:)Nie straszny stanie się dla nas najgorszy upał bo z Piper Nigrum w odwodzie poczujemy wokół orzeźwiający chłód. Późny finisz zapachu, kiedy już świdrujący w nos obłok pieprzu zaczyna powoli opadać,ujawnia jego ziołową słodycz.
Nie polecam w zimie bo szczękanie zębami zapewnione:))

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lorenzo Villoresi Piper Nigrum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lorenzo Villoresi Piper Nigrum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Piper Nigrum marki Lorenzo Villoresi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Piper Nigrum marki Lorenzo Villoresi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Hermes Hermessence Ambre Narguile Parfum d`Empire Cuir Ottoman Donna Karan Black Cashmere Tom Ford Tobacco Vanille By Kilian Straight to Heaven Parfum d`Empire Ambre Russe Yves Saint Laurent M7 Lorenzo Villoresi Patchouli Profumum Roma Battito d`Ali Cartier Le Baiser Du Dragon Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Agent Provocateur L'Agent Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Annick Goutal Ambre Fétiche Guerlain L'Heure Bleue Michal Szulc Sale Perfume 01 Serge Lutens Chergui Frapin 1270 Serge Lutens Borneo 1834