Marki » L » kwiatowe « Grupy

Donna Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Donna Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

żółtych kwiatów
Donna Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Donna Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Donna Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Donna marki Lorenzo Villoresi to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Donna został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Villoresi. Nutami głowy są róża, kolendra, czarna porzeczka, goździk (roślina) i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są irys, jaśmin, liść fiołka, ylang-ylang i róża; nutami bazy są narcyz, drzewo sandałowe i piżmo.

Róża Kolendra Czarna porzeczka Goździk (roślina) Brazylijskie drzewo różane

Irys Jaśmin Liść fiołka Ylang-ylang Róża

Narcyz Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna by Lorenzo Villoresi.

Rose Absolue

Donna Recenzje Perfum

Donna dla mnie to przede wszystkim goździk - zimny, metaliczny, nieco wilgotny. Szybko dołącza do niego równie zimna róża z dużą ilością nut zielonych, jak gdyby do kwiatu wrzucono jeszcze liście i łodyżki. W oddali plącze się odrobina jaśminu, któremu jednak nie udaje się osłodzić tej kompozycji.

Zbyt ostry, wytrawny i lodowaty jak na mój gust.

marialisa
marialisa

Spokojny, kojący zapach. Prosty, bez wyszukanej kompozycji, tajemniczych i olśniewających znienacka przebłysków geniusza. Taki dobry, porządny średniaczek. Ale bez trzaskającej po nosie chemii, złożony z dobrej jakości klocków, żadnej "chińskiej" tandety.
Ten zapach jest "kobiecy" w tym sensie, jaki wkładano w słowo "kobiecość" w czasach do-feministycznych - krzątanie się po domu w fartuszku ze zmiotką, karmienie piersią niemowląt, haftowanie na tamborku, czekanie przy kominku na męża, czyli esencja bezpretensjonalności i braku jakiejkolwiek ambicji;)
Co do samego zapachu - róża i goździk, podbite kolendrą. I już. Statyczny, ale miły i potrzebny - od czasu do czasu, gdzieś raz na kwartał. Równie często jak fartuszek;)

Donna by Lorenzo Villoresi 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lorenzo Villoresi Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lorenzo Villoresi Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna marki Lorenzo Villoresi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna marki Lorenzo Villoresi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory The Different Company Osmanthus Creed Fleurissimo Philosophy Amazing Grace Mary Kay Simply Cotton Jardin de France Lavande Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical JoAnne Bassett Malmaison Keiko Mecheri White Petals Nasomatto Nuda