Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acqua di Colonia Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Colonia Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Colonia Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Colonia Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Colonia Lorenzo Villoresi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Colonia marki Lorenzo Villoresi to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Colonia został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Villoresi. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, petitgrain, pomarańcza, lawenda i elemi; nutami serca są goździk (przyprawa), szałwia i neroli; nutami bazy są rozmaryn i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Petitgrain Pomarańcza Lawenda Elemi

Goździk (przyprawa) Szałwia Neroli

Rozmaryn Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Colonia by Lorenzo Villoresi.

Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar

Acqua di Colonia Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Jedna z najładniejszych interpretacji kolońskiej, jaką znam. Bogactwo i zrównoważenie proporcji składników, które pachną naturalnie; charakterystyczny włoski sznyt i piękny charakter, którym L. Villoresi obdarza wszystkie swe dzieła. Wyraźnie wybija się neroli, cytrusy są oczywiste, lawenda i szałwia wyraźnie obecne. W którymś momencie mam wrażenie, że zapach jest podbity pieprzem, ale w składzie go nie ma, może za ten efekt robi rozmaryn? Trwałość 6. godzinna. Dla mnie wystarczy. Po przetestowaniu rozmaitych wersji kolońskich Acqua di Parma oraz różnych współczesnych i dawnych interpretacji kolońskości, wybieram jednak Villoresiego i spieszę zakupić.
Co do projekcji - otoczenie nie odczuwa (stan po godzinie od aplikacji), za to do moich nozdrzy co i rusz dolatują pojedyncze strużki zapachu...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Colonia marki Lorenzo Villoresi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Colonia marki Lorenzo Villoresi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Heritage Eau de Toilette Chanel Antaeus Guerlain Vetiver Lorenzo Villoresi Patchouli Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Eau Sauvage Mirato Malizia Uomo Vetyver Davidoff Zino Davidoff Chanel Egoiste Houbigant Fougere Royale (2010) Hermes Equipage Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Santa Maria Novella Acqua di Colonia Creed Green Irish Tweed Guy Laroche Drakkar Noir Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci Pour Homme II Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Parfum d`Empire Iskander Penhaligon`s Sartorial