Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn

Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn

Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Filmy
Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Zdjęcia Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Zdjęcia Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Zdjęcia Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Zdjęcia Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Zdjęcia Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Zdjęcia Palio Lorenzo Siena dla mężczyzn Zdjęcia

Palio marki Lorenzo Siena to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Palio został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytrusy, bluszcz, mięta i ananas; nutami serca są lawenda, jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Cytrusy Bluszcz Mięta Ananas

Lawenda Jaśmin Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Palio by Lorenzo Siena.

Palio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lorenzo Siena Palio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lorenzo Siena Palio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Palio marki Lorenzo Siena. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Palio marki Lorenzo Siena reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gant Gant Liquid Bruno Banani Time to Play Men Jardin de France Eau givree Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Kiehl`s Forest Rain Egofacto Sacre Coeur Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Voluspa Linden Blond Tabac Ministry Of Sound Nightlife for Him LR Agent XY Florascent Aqua Colonia Du Soleil