Marki » L » skórzane « Grupy

Zephyr Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Zephyr Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Zephyr Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zephyr Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zephyr Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zephyr Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zephyr marki Lord`s Jester to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zephyr został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Adam Gottschalk. Nutami głowy są petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cedr virginia, anyż gwiazdkowaty, brazylijskie drzewo różane i pieprz; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża, róża z taif, plumeria i nagietek; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, ambra, styraks, tytoń, ambrette (piżmo ambrowe) i sosna.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cedr Virginia Anyż gwiazdkowaty Brazylijskie drzewo różane Pieprz

Jaśmin Ylang-ylang Róża Róża z Taif Plumeria Nagietek

Irys Drzewo sandałowe Ambra Styraks Tytoń Ambrette (piżmo ambrowe) Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zephyr by Lord`s Jester.

Zephyr Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lord`s Jester Zephyr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lord`s Jester Zephyr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zephyr marki Lord`s Jester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zephyr marki Lord`s Jester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Gres Cabochard Missoni Missoni Uomo Maurer & Wirtz GranValor Tabac Pierre Balmain Jolie Madame Crabtree & Evelyn Sienna Gap The Original Aubusson Aubusson Homme Cerruti L`Essence de Cerruti Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Truefitt & Hill Spanish Leather S-Perfume Se-x