Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Heracles Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Heracles Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Heracles Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heracles Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heracles Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heracles Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heracles Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Heracles marki Lord`s Jester to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Heracles został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Adam Gottschalk. Nutami głowy są geranium, różowy pieprz i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są lawenda, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i boronia; nutami bazy są liść czarnej porzeczki, benzoes, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, styraks, ambrette (piżmo ambrowe) i ambra.

Geranium Różowy pieprz Brazylijskie drzewo różane

Lawenda Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Boronia

Liść czarnej porzeczki Benzoes Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Styraks Ambrette (piżmo ambrowe) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heracles by Lord`s Jester.

Heracles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lord`s Jester Heracles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lord`s Jester Heracles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heracles marki Lord`s Jester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heracles marki Lord`s Jester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Roberto Verino Verino Byblos Blu Wake Up! Aftelier Orchid Single Givenchy Absolutely Givenchy Salvador Dali Little Kiss Guerlain Shiny Cherry Blossom Les Nereides Musc de Java Fiorucci Fiorucci Love You Ted Baker X2O Extraordinary for Women Lucy B Wild Jasmine Berkeley Square Fig & Cherry