Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Hemera Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Hemera Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Hemera Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hemera Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hemera Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hemera Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hemera marki Lord`s Jester to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Adam Gottschalk. Nutami głowy są nuty zielone, przyprawy, neroli, kwiat afrykańskiej pomarańczy i wiciokrzew; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Nuty zielone Przyprawy Neroli Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wiciokrzew

Jaśmin Róża

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hemera by Lord`s Jester.

Hemera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lord`s Jester Hemera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lord`s Jester Hemera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hemera marki Lord`s Jester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hemera marki Lord`s Jester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Ralph Lauren Glamourous Daylight Bond No 9 The Scent Of Peace Marina Marinof Reve Boheme Ralph Lauren Romance Be Mine Byblos Essence Yves Rocher Cantate Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Stendhal Elixir Noir Gosh Bitch Mayssa Mayssa Lalique Lalique Edition Limitee 2011