Marki » L » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Dionysus Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Dionysus Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Dionysus Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Dionysus Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Dionysus Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Dionysus Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Dionysus marki Lord`s Jester to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dionysus został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Adam Gottschalk. Nutami głowy są petitgrain, brazylijskie drzewo różane i pieprz; nutami serca są jaśmin, narcyz, tuberoza, wiciokrzew, róża i róża z taif; nutami bazy są benzoes, sosna, koniak, ambrette (piżmo ambrowe), hyraceum i ambra.

Petitgrain Brazylijskie drzewo różane Pieprz

Jaśmin Narcyz Tuberoza Wiciokrzew Róża Róża z Taif

Benzoes Sosna Koniak Ambrette (piżmo ambrowe) Hyraceum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dionysus by Lord`s Jester.

Dionysus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lord`s Jester Dionysus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lord`s Jester Dionysus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dionysus marki Lord`s Jester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dionysus marki Lord`s Jester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Lorenzo Villoresi Spezie B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Le Jardin Retrouve Citron Boboli Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Demeter Fragrance Egg Nog Michael Storer Djin Demeter Fragrance Black Pepper Arno Sorel Aromatic Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Nickel Eau Maximum Nejma Puro