Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Ares Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Ares Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Ares Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ares Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ares Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ares marki Lord`s Jester to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ares został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Adam Gottschalk. Nutami głowy są petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cedr virginia, różowy pieprz, brazylijskie drzewo różane i jodła; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, ambra, styraks, benzoes, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cedr Virginia Różowy pieprz Brazylijskie drzewo różane Jodła

Lawenda Jaśmin Róża

Francuskie labdanum Ambra Styraks Benzoes Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ares by Lord`s Jester.

Ares Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lord`s Jester Ares, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lord`s Jester Ares, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ares marki Lord`s Jester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ares marki Lord`s Jester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Perry Ellis 360° Red for Men DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Bois 1920 Classic 1920 Neil Morris October Giorgio Armani Attitude Extreme Penhaligon`s Elixir Anya`s Garden Amberess Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo Parfumerie Generale PG21 Felanilla Essentially Me Amber Ramon Molvizar Black Goldskin Swiss Arabian Khateer