Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aphelia Concrete de Parfum Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Aphelia Concrete de Parfum Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn

Aphelia Concrete de Parfum Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aphelia Concrete de Parfum Lord`s Jester dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aphelia Concrete de Parfum marki Lord`s Jester to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Adam Gottschalk. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, róża, nuty drzewne, przyprawy, nuty zielone, Żywice, korzeń irysa i ambra.

Wanilia Róża Nuty drzewne Przyprawy Nuty zielone Żywice Korzeń irysa Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphelia Concrete de Parfum by Lord`s Jester.

Aphelia Concrete de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lord`s Jester Aphelia Concrete de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lord`s Jester Aphelia Concrete de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphelia Concrete de Parfum marki Lord`s Jester. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphelia Concrete de Parfum marki Lord`s Jester reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Rochas Alchimie Renato Balestra Diamante Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Mandarina Duck Scarlet Rain Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Kat Von D Saint Annayake Miyabi Woman Filles des Iles Floral Sensuel Oriflame Midnight Pearl