Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

My Sin Long Lost Perfume dla kobiet

My Sin Long Lost Perfume dla kobiet

My Sin marki Long Lost Perfume to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. My Sin został wydany w 1925 roku. Nutami głowy są bergamotka, heliotrop, neroli, szałwia muszkatołowa, cytryna, aldehydy i goździk (roślina); nutami serca są ylang-ylang, konwalia, fiołek, irys, goździk (przyprawa), róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo, wanilia, cedr, balsam tolu, styraks, wetyweria i drzewo sandałowe.

Bergamotka Heliotrop Neroli Szałwia muszkatołowa Cytryna Aldehydy Goździk (roślina)

Ylang-ylang Konwalia Fiołek Irys Goździk (przyprawa) Róża Jaśmin

Piżmo Wanilia Cedr Balsam Tolu Styraks Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Sin by Long Lost Perfume.

My Sin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Long Lost Perfume My Sin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Long Lost Perfume My Sin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Sin marki Long Lost Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Sin marki Long Lost Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Cerruti Cerruti 1881 Blanc Mexx Mexx Waterlove Man Agatha Ruiz de la Prada El Beso Fresh Cannabis Rose Morgan Morgan de Toi Clean Clean Lather Salvador Dali Daring Gold Nasomatto China White Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Girard Provence Spring Gap Stay