Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Memoire Cherie Long Lost Perfume dla kobiet

Memoire Cherie Long Lost Perfume dla kobiet

ziołowy

Memoire Cherie marki Long Lost Perfume to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Memoire Cherie został wydany w 1952 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka i morela; nutami serca są rumianek, estragon, róża, fiołek i opoponaks; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy i ambra.

Neroli Bergamotka Morela

Rumianek Estragon Róża Fiołek Opoponaks

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memoire Cherie by Long Lost Perfume.

Memoire Cherie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Long Lost Perfume Memoire Cherie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Long Lost Perfume Memoire Cherie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memoire Cherie marki Long Lost Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memoire Cherie marki Long Lost Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Chanel Chance Eau Fraiche Yves Rocher Comme une Evidence Carven Ma Griffe Gucci L'Arte di Gucci Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Yves de Sistelle Sanderling Infusion Organique Sands of Morocco Auguste Esprit de Chine O Boticario Sensuelle Essence Alviero Martini Urban Safari Woman Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon