Marki » L » szyprowe « Grupy

Crepe de Chine Long Lost Perfume dla kobiet

Crepe de Chine Long Lost Perfume dla kobiet

Crepe de Chine Long Lost Perfume dla kobiet Zdjęcia

Crepe de Chine marki Long Lost Perfume to szyprowe perfumy dla kobiet. Crepe de Chine został wydany w 1925 roku. Nutami głowy są neroli, balsam peruwiański, bergamotka, bazylia i aldehydy; nutami serca są jaśmin, gardenia, ylang-ylang, róża, bez i rumianek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, benzoes i wanilia.

Neroli Balsam peruwiański Bergamotka Bazylia Aldehydy

Jaśmin Gardenia Ylang-ylang Róża Bez Rumianek

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crepe de Chine by Long Lost Perfume.

Crepe de Chine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Long Lost Perfume Crepe de Chine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Long Lost Perfume Crepe de Chine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crepe de Chine marki Long Lost Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crepe de Chine marki Long Lost Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Christian Dior Dioressence Courreges Eau de Courreges Byblos Blu Happy Hour Shiseido Basala Accord Parfait The Noir & Bergamote Creed Erolfa Bois 1920 Vento di Fiori Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power CB I Hate Perfume Under the Arbor Farmacia SS. Annunziata Ybris Jeanne Arthes Shanghai Night Galimard Aigues Vives