Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Si Fleuri Lomani dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
Si Fleuri Lomani dla kobiet Zdjęcia

Si Fleuri marki Lomani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża, jaśmin i tuberoza; nutami serca są konwalia, ylang-ylang i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i heliotrop.

Róża Jaśmin Tuberoza

Konwalia Ylang-ylang Pieprz

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si Fleuri by Lomani.

Si Fleuri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lomani Si Fleuri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lomani Si Fleuri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si Fleuri marki Lomani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si Fleuri marki Lomani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Marina Marinof Reve Boheme Burberry The Beat EDT Molinard Lavande Anya`s Garden Moon Dance Humiecki & Graef Bosque Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Bill Blass Red Lulu Beauty Gigi Niven Morgan Gold Scent Oriflame Volare Wisteria