Marki » L » aromatyczne « Grupy

Lomani pour Homme Lomani dla mężczyzn

Lomani pour Homme Lomani dla mężczyzn

Lomani pour Homme marki Lomani to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lomani pour Homme został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są lawenda, cytryna, bergamotka i rozmaryn; nutami serca są geranium, kamfora i goździk (przyprawa); nutami bazy są paczula, kumaryna i mech.

Lawenda Cytryna Bergamotka Rozmaryn

Geranium Kamfora Goździk (przyprawa)

Paczula Kumaryna Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lomani pour Homme by Lomani.

Drakkar Noir
Dakar
Cool Water

Lomani pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lomani Lomani pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lomani Lomani pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lomani pour Homme marki Lomani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lomani pour Homme marki Lomani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Sport Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Mary Kay MK High Intensity Etienne Aigner XXX Large Aigner Roger & Gallet Lavande Royale Demeter Fragrance Lavender Martini Ayala Moriel Lovender JoAnne Bassett Napoleon Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Ortigia Sicilia Fico D'India