Marki » L » orientalne « Grupy

Cruiser for Men Lomani dla mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy
skórzany

Cruiser for Men marki Lomani to orientalne perfumy dla mężczyzn. Cruiser for Men został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są cytryna, bazylia, rozmaryn i szałwia muszkatołowa; nutami serca są lawenda, paproć, cedr i drzewo sandałowe; nutami bazy są tytoń, pralina, sosna kanadyjska i skóra.

Cytryna Bazylia Rozmaryn Szałwia muszkatołowa

Lawenda Paproć Cedr Drzewo sandałowe

Tytoń Pralina Sosna kanadyjska Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruiser for Men by Lomani.

Cruiser for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lomani Cruiser for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lomani Cruiser for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruiser for Men marki Lomani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruiser for Men marki Lomani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Caron Bellodgia La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique The Body Shop Satsuma Perfume Oil Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Tonatto Profumi Amir Joya Ambrosia Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Mazzolari Ambra Mona di Orio Ambre Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen