Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Best Lady Lomani dla kobiet

Best Lady Lomani dla kobiet

tropikalny
Best Lady Lomani dla kobiet Zdjęcia

Best Lady marki Lomani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Best Lady został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są grejpfrut, ananas i gruszka; nutami serca są jaśmin, brzoskwinia, czarna porzeczka i marakuja; nutami bazy są piżmo, magnolia i lilia.

Grejpfrut Ananas Gruszka

Jaśmin Brzoskwinia Czarna porzeczka Marakuja

Piżmo Magnolia Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Best Lady by Lomani.

Best Lady Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lomani Best Lady, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lomani Best Lady, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Best Lady marki Lomani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Best Lady marki Lomani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Jennifer Lopez Live Luxe Ghost Ghost Sheer Summer Gloria Vanderbilt V Love Passport First Love Victoria`s Secret Sexy Little Thing Women Secret W`eau Garden Sarantis C-Thru Ruby Mary Kay Exotic Passionfruit Creative Universe Beth Terry Element of Desire Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic