Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Amitabh Bachchan Pour Homme Lomani dla mężczyzn

Amitabh Bachchan Pour Homme Lomani dla mężczyzn

Amitabh Bachchan Pour Homme marki Lomani to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Amitabh Bachchan Pour Homme został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty drzewne, przyprawy, nuty kwiatowe, aldehydy, cytryna i kmin.

Cytrusy Nuty drzewne Przyprawy Nuty kwiatowe Aldehydy Cytryna Kmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amitabh Bachchan Pour Homme by Lomani.

Amitabh Bachchan Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lomani Amitabh Bachchan Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lomani Amitabh Bachchan Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amitabh Bachchan Pour Homme marki Lomani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amitabh Bachchan Pour Homme marki Lomani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain Vetiver Extreme Roccobarocco Gold Jeans Cologne Guerlain Habit Rouge Armoiries Parfumerie Generale Bois de Copaiba Indult Reve En Cuir Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange G. Nejman G.Nejman  Emir Smell Bent Dr. Dreidel Le Labo Chant De Bois Nobile 1942 Patchouli Nobile Lush The Smell of Freedom Jeanne Arthes Boum Pour Homme