Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Inspire Lollia dla kobiet

Inspire Lollia dla kobiet

ozonowy
Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia Inspire Lollia dla kobiet Zdjęcia

Inspire marki Lollia to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Inspire został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Nutami głowy są róża, czerwone jabłko i bergamotka; nutami serca są jaśmin, Śliwka, mimoza i liść fiołka; nutą bazy jest cedr.

Róża Czerwone jabłko Bergamotka

Jaśmin Śliwka Mimoza Liść fiołka

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inspire by Lollia.

Inspire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lollia Inspire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lollia Inspire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inspire marki Lollia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inspire marki Lollia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Vicolo Fiori mark. mark Instant Vacation Greek Isles Novae Plus Pink Miss Caty Cat Kate Spade Twirl Rasasi Cherish Gres Caline Tender Moments Roccobarocco Tre Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Smell Bent St Tropez Dispenser Hugo Boss Boss Orange Sunset Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck Laila Bagge You Rock