Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Breathe Lollia dla kobiet

Breathe Lollia dla kobiet

Mam: 1

Breathe Lollia dla kobiet Zdjęcia Breathe Lollia dla kobiet Zdjęcia

Breathe marki Lollia to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Breathe został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, pomarańcza, nuty zielone, lilia, piwonia i mech.

Grejpfrut Pomarańcza Nuty zielone Lilia Piwonia Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Breathe by Lollia.

Breathe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lollia Breathe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lollia Breathe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Breathe marki Lollia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Breathe marki Lollia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Avon Be Spontaneous Bvlgari Eau Fraiche Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Esteban Passion Bresil Les Nereides Vert d'Eau Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Miya Shinma Feuillage vert Creed Fleur de The Rose Bulgare Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Schiaparelli Dance Arrogance