Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Believe Lollia dla kobiet

Believe Lollia dla kobiet

miodowy
Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia

Believe marki Lollia to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Believe został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Nutami głowy są róża, czerwone jabłko i bergamotka; nutami serca są jaśmin, Śliwka i frezja; nutami bazy są cedr i miód.

Róża Czerwone jabłko Bergamotka

Jaśmin Śliwka Frezja

Cedr Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Believe by Lollia.

Believe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lollia Believe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lollia Believe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Believe marki Lollia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Believe marki Lollia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Dream of Pink Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Mango Mango Adorably Tiffany Trueste Bath and Body Works Tropical Passionfruit Van Cleef & Arpels Feerie Teo Cabanel Julia GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Krigler Mediterranean Peach Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk L`acqua Di Fiori Volgere Bianco