Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Believe Lollia dla kobiet

Believe Lollia dla kobiet

miodowy
Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia Believe Lollia dla kobiet Zdjęcia

Believe marki Lollia to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Believe został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Nutami głowy są róża, czerwone jabłko i bergamotka; nutami serca są jaśmin, Śliwka i frezja; nutami bazy są cedr i miód.

Róża Czerwone jabłko Bergamotka

Jaśmin Śliwka Frezja

Cedr Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Believe by Lollia.

Believe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lollia Believe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lollia Believe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Believe marki Lollia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Believe marki Lollia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Les Parfums de Rosine Roseberry Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Jeanne Arthes Romantic Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Loewe A Mi Aire LR Desperate Housewives Gabrielle Victoria`s Secret Love Rocks Susanne Lang Sula Blackberry Blush Marbert Sun