Marki » L » cytrusowo - gourmand « Grupy

Always Lollia dla kobiet

Always Lollia dla kobiet

miodowy
Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia

Always marki Lollia to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Always został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutą serca jest róża; nutami bazy są nuty drzewne, miód i piżmo.

Grejpfrut Mandarynka

Róża

Nuty drzewne Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Always by Lollia.

Always Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lollia Always, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lollia Always, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Always marki Lollia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Always marki Lollia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Burberry Baby Touch Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Tartine et Chocolat Ptisenbon Lemon Pie Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Smell Bent Blimey, Limey! Borsari Aqua Classica di Parma DSH Perfumes Vanille Love & Toast Candied Citron Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Akon Konvict Femme Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat Alexa Lixfeld 004