Marki » L » cytrusowo - gourmand « Grupy

Always Lollia dla kobiet

Always Lollia dla kobiet

miodowy
Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia

Always marki Lollia to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Always został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutą serca jest róża; nutami bazy są nuty drzewne, miód i piżmo.

Grejpfrut Mandarynka

Róża

Nuty drzewne Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Always by Lollia.

Always Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lollia Always, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lollia Always, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Always marki Lollia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Always marki Lollia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Smell Bent Blimey, Limey! Demeter Fragrance Orange Cream Pop Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie Love & Toast Candied Citron Parfume de Vanille Mandarin Vanilla Zorica Of Malibu Gratitude Payard Bergamot Truffle La Bouquetiere Pamplemousse Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande