Marki » L » cytrusowo - gourmand « Grupy

Always Lollia dla kobiet

Always Lollia dla kobiet

miodowy
Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia Always Lollia dla kobiet Zdjęcia

Always marki Lollia to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Always został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutą serca jest róża; nutami bazy są nuty drzewne, miód i piżmo.

Grejpfrut Mandarynka

Róża

Nuty drzewne Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Always by Lollia.

Always Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lollia Always, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lollia Always, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Always marki Lollia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Always marki Lollia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Paco Rabanne Ultrared Men Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero L`Occitane en Provence Miel & Citron Pailletee Shimmering Smell Bent Blimey, Limey! Susanne Lang Sula  Beach Beauty Playering Set Profumi di Pantelleria Jailia ID Parfums Jardin de Sicile Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime Jeanne Arthes Sun Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat