Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Star Dust Midnight Fragrance Lolita Lempicka dla kobiet

Star Dust Midnight Fragrance Lolita Lempicka dla kobiet

lekko korzenny

Star Dust Midnight Fragrance marki Lolita Lempicka to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Star Dust Midnight Fragrance został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bluszcz, anyż i mirra; nutami serca są irys, fiołek i lukrecja; nutami bazy są benzoes, wanilia i jaśmin.

Bluszcz Anyż Mirra

Irys Fiołek Lukrecja

Benzoes Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Star Dust Midnight Fragrance by Lolita Lempicka.

Star Dust Midnight Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Star Dust Midnight Fragrance marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Star Dust Midnight Fragrance marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eau de Eden Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Hugo Boss Pure Purple Kenzo Kashaya Nina Ricci Deci Dela Isabella Rossellini Daring Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Rochas Tocade Yves Saint Laurent Elle Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Hugo Boss Boss Intense Guerlain Samsara Eau de Parfum La Prairie Silver Rain Lolita Lempicka Lolita Lempicka Alexander McQueen My Queen Laura Biagiotti Venezia 2011 Paco Rabanne Ultraviolet Priscilla Presley Indian Summer Avon Tomorrow Yves Saint Laurent Nu