Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Si Lolita Lolita Lempicka dla kobiet

Si Lolita Lolita Lempicka dla kobiet

Mam: 111 Miałem: 97 Chcę: 49 Ukochany zapach: 2

lekko korzenny
Si Lolita Lolita Lempicka dla kobiet Filmy Si Lolita Lolita Lempicka dla kobiet Filmy
Si Lolita Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Si Lolita Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Si Lolita Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Si Lolita marki Lolita Lempicka to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Si Lolita został wydany w 2009 roku. Si Lolita stworzyli Christine Nagel i Benoist Lapouza. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są różowy pieprz, groszek pachnący, Żywica elemi, heliotrop i pszonak; nutami bazy są paczula, fasolka tonka, ambra i elemi.

Bergamotka Mandarynka

Różowy pieprz Groszek pachnący Żywica elemi Heliotrop Pszonak

Paczula Fasolka tonka Ambra Elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si Lolita by Lolita Lempicka.

Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit
Si Lolita Eau de Toilette
Eau des Merveilles

Si Lolita Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Si to jeden z moich ulubieńców w okresie jesienno-zimowym. Ciepły, otulający, pieprzno-słodki zapach. Przyznam, że testując w perfumerii początkowo mnie odrzucił, spryskując nadgarstki poczułam ostry wręcz męski zapach. Po pewnym czasie zaś nie mogłam oderwać nosa od nadgarstków tak pięknie się ten zapach rozwija. W pierwszej fazie faktycznie wyczuwam dużo pieprzu, jest pikantnie i jakby przyprawowo. Gdy do głosu dochodzą nuty bazy, paczula, ambra i bób tonka robi się słodko, ciepło i bardzo kobieco. Si to bardzo oryginalne perfumy o dużej trwałości. A flakonik może i kiczowaty ale jakże uroczy. Koniczynka z zalotną apaszką to pozycja obowiązkowa na mojej toaletce :)

yvete
yvete

Pierwsze psiknięcie i otoczyłam się pieprzno-słodką si lolitą. To pieprz gra tu właśnie pierwsze skrzypce, ale nie jest nachalny, czuć też słodycz, po kilkunastu minutach pieprz ustępuje cytrusom... i to w sumie wszystko.

Zapach jest nieprzeciętnie-przeciętny, chyba tylko tak można go określić.
Nie narzuca się, nie stawia wyzwań, ot po prostu jest i ładnie pachnie, czasem słyszę komplementy na temat lolity, bo jednak wyróżnia się w tłumie CK i Armaniego, które duszą na każdym kroku.
Jednak dla mnie jest trochę bez charakteru, przyjemnie się go nosi, ale nie zapadnie mi w pamięć. Wykorzystam flakon i później sięgnę zapewne po inny zapach.

marigold
marigold

Śliczny zapach, idealnie opisują go główne akordy: balsamiczny, słodki, lekko korzenny (tak tak), aromatyczny, białe kwiaty, cytrusowy. I taki właśnie jest. Zero banału, świetnie trafiona kompozycja, chce się go wąchać i wąchać. Nie widzę wad, trwałość nawet niezła.

pachniewitch
pachniewitch

Ja nie czuje pieprzu, ale czuje fajna mieszanke przypraw plus ciepelko...przy minmalnej slodyczy ;)

Zawsze urzekaja mnie perfumy ktore sa sexowne i nieslodke jednoczesne..

Na poczatku jak w edt polaczenie zapachu olowka z coca cola, potem jest musujaco i dziwnie - zapach sie zmienia i ma wiele twarzy..
Dla mnie idealne na dzien- wytrawne, oryginalne...

Bardzo lubie i polecam....

Trwalosc taka sobie - 4 h

Koko55
Koko55

Ja również czuję przez kilka godzin tylko pieprz, co mi bardzo przszkadza. Nie wyczuwam wokół siebie żadnych innych składników, natomiast na skórze tak i nawet fajnie ze sobą współgrają. Koleżanki w pracy mówią, że zapach jest ładny ale ja nie jestem przekonana czy to prawda. W buteleczce zostało jeszcze kilka kropli i wkrótce nastąpi długo oczekiwany rozwód z Si L L. Dodam, że na ubraniach zapach długo się utrzymuje i gdyby nie ten pieprz świdrujący w nosie być może wróciłabym do niego....

Tiki Tiki Tak
Tiki Tiki Tak

Denerwuję otoczenie tym zapachem. Określają go jako suchy pieprz. Zaprzestałam używania. Mam prawie całą butelkę...

ela812
ela812

Kiedy na dworze, jak dzisiaj, mżawka na zmianę z deszczem zacina i moczy człowieka od stóp do głów, a ciężkie deszczowe chmury nie dają nadziei na poprawę pogody, Si Lolita fantastycznie poprawia nastrój. W taką pogodę ten zapach pięknie się rozwija i uprzyjemnia szarugę za oknem.

Pieprz z otwarcia początkowo jest ostry, drażniący i lekko wprowadza w błąd. Kto jednak cierpliwie odczeka ten początek - szczególnie, że nie trwa on długo - zostanie nagrodzony mega przyjemnym aromatem. Si Lolita jest świetnie skomponowana - nuty słodkie, ale nie przesłodzone i nie jadalne, balsamiczne, lekko kremowe i jakby przyprawione szczyptą czegoś korzennego.

Na futerkowym kołnierzu kurtki rozkwitły niesamowitym, przytulnym i bardzo trwałym zapachem. Bardzo pozytywne zaskoczenie.No i ten flakonik - uroczo kobiecy, z zawadiacką, ale i stylową apaszką (i praktyczny niby-korek, którego nie trzeba zdejmować, a jedynie przesunąć w dół) :-))

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Nas początku – czuję coś jakby to była gorzka wiśnia z goździkami, plus pieprz i kremowy balsam do ciała. Dziwna, ale jednocześnie bardzo ciekawa kompozycja, raczej rzadko spotykana w popularnych perfumach. Zapach trochę jakby męski, nieco orientalny, nieco gourmandowy. Niesłodki i niemdlący. Apetyczny jak chrupiące czereśnie z migdałami.

Na mojej dłoni z czasem staje się coraz bardziej korzenny, by po fazie apogeum przybrać bardziej pospolity wymiar. Po kilku godzinach blisko skóry orient gdzieś odlatuje, da się wyczuć już samą tonkę i coś kremowego, bursztynowego.

Jak dla mnie – genialny na co dzień. Bardzo charakterystyczny. A że lubię porównywać zapachy do czegoś, co znam, mogę stwierdzić, że Si Lolita w środkowych nutach bardzo przypomina mi mgiełkę „Czereśnia i gałka muszkatołowa” z Avonu.

Trwałość jak dla mnie bardzo dobra, jeszcze po ośmiu godzinach było „coś” czuć na moim nadgarstku. Ładny zapach trafiający w mój gust, bez cienia przesady. Lolita ubrała się w męską koszulę i dodatki przez co jest jeszcze bardziej kobieca. Dla mnie bomba!

A flakon to istny geniusz, niejedna kobieta chciałaby taką czterolistną koniczynkę na szczęście ;)

Lizbet
Lizbet

Niesamowite otwarcie: ja wyczuwam w nutach głowy kolendrę, taką w kuleczkach, zasuszoną, obok czerwony pieprz, podane na kremie brulee: silnie śmietankowo-masłowej wanilii. Niezwykła sprawa, bo te rzeczy do siebie nie pasują, więc zapach intryguje - ponadto jakimś cudem udaje się połączyć te składniki i creme brulee z kolendrą nie dziwi.
Niestety potem robi się trochę zwyczajnie, bo wanilia przechodzi w ekstrat waniliowy, taki w płynie, którym podpierają się wygodni cukiernicy, ale całość ratuje bób tonka i paczula (nie mam pojęcia, jak pachnie żywica elemi, ale możliwe, że ma też swoje zasługi). W tle kwiaty, dla mojego nosa nierozróżnialne, ale wiem, że są. Do tego nienachalne cytrusy, które kompozycję lekko odświeżają, dzięki czemu nie jest mdląca i jednostajna.

Mówiąc "zwyczajnie" o tym zapachu, opieram się na standardach wyznaczonych przez Lempicką - zapach jest bardzo przyjemny, ale Pani L. przyzwyczaiła mnie by poprzeczkę podnosić jej bardzo wysoko.

Perfumy na każdą okazję (projekcja bliskoskórna) i dla każdej kategorii wiekowej. Raczej na jesień, ale jak ktoś je pokocha to z powodzeniem mogą być całoroczne.
Polecam!

newrrn
newrrn

Co można napisać o tak genialnym zapachu? Idealną równowagą, doskonałym połączeniem nut?
Jedyne, co mogę napisać to to, że go zwyczajnie nie znoszę. Doceniam, wącham z atomizera i przepadam... Ale nosić nie mogę i już. Christine Nagel znów płata figla mojej skórze, a może i zmysłom. Jestem na nie.
Tymczasem zapach jest nieziemski. Łączy w sobie surowy, lecz zadziorny różowy pieprz, gęstość groszku pachnącego, siłę żywic... A to wszystko podbite lekką paczulą. Czego chcieć więcej?
Niestety, zaszufladkowałam się w zapachach "mrok" lub "zło" lub "tępy gourmand" i nie podchodzi mi nic innego, nawet zaskakujący jak na L. Lempicką zapach pozbawiony wanilii, do tego niesamowicie lekki i trochę uniseksowy.
Do tego ten pszonak... Mam go w każdej części ogrodu, pachnie bosko, aksamitnie-słodko i ujmująco, znajduję go w Dune- ale tu jest chyba tylko w spisie nut.
Nie mój ci on... A szkoda.

xenia012
xenia012

Ja niestety(albo stety?)wyłamię się z grona zwolenniczek tego zapachu,choć przyznam że początkowo mnie zachwycił.Często tak mam że zachwycają mnie nuty głowy i pierwsze psiki nadgarstkowe Si Lolity wzbudziły same ochy.Początek świetny,ostro,pieprznie,żywicznie!Potem jest już gorzej bo po ok.godzinie wyłania się słodkawo-mdląca nuta groszku pachnącego połączonego z elemi.Ostrość i pazury znikają.Lolitka przywdziewa kolorową,nieco infantylną apaszkę i przewraca oczętami.Nie wiem jakie składniki dają taki efekt ale zapach zaczyna mi przypominać kompot jabłkowo-wiśniowy z nutą cynamonu.Przed oczami mam rozgotowane,ciapkowate jabłka których nie znoszę.W ogóle nie lubię pachnieć jedzeniem.
I tak zapach trwa do końca,czyli jakieś 4 godziny.Nie wyczułam paczuli,a pszonak-nie wiem jak pachnie.
Lolita z moją skórą nie zagrała...

blawatekb
blawatekb

Ten zapach po prostu jest piękny. Lekko odbiega brzmieniem od swojej siostry EDT, ale jest utrzymany w tej samej tonacji. Otwiera się wytrawnie, chłodno i ostro z lekką nutką ambry. Charakteru nadaje mu tu pieprz. Przez całe trwanie brzmi gdzieś w tle paczula. To właśnie ona jest sprawczynią tego miłego chłodu i wytrawności. W ogóle nie czuję tu kwiatów, ani śladu po heliotropie, co najwyżej delikatnie pachnący groszek. Tę chłodną kompozycję z każdą chwilą coraz bardziej ogrzewają ambra i bób tonka. Zapach wart uwagi, szczególnie polecam paniom szukającym czegoś innego, odmiennego, nie tuzinkowego.

blueberry
blueberry

Dwa strzały z owiniętej apaszką buteleczki Si Lolity i... znów chce się żyć! Kiedy pada już dziesięć dni z rzędu, szaro-granatowe, rozgniewane niebo zdaje się przyciskać nas ołowianymi chmurami do ziemi, a my znużone znajdujemy się dosłownie na skraju wytrzymałości; kiedy trzeba iść do biura, gdzie akurat czekają nas niespecjalnie lubiane obowiązki i znudzone miny współpracowników, nic innego nie roznieci ledwie tlącego się w naszym wnętrzu żaru, sprawiając, że wszystko znowu nabierze rumieńców... nawet okresowe szkolenie BHP wyda się nagle interesujące, a pan behapowiec przystojniejszy niż te kilka lat temu ;)

Zapach wyraźnie naładowuje energią, dodaje skrzydeł, jednocześnie pozostając ultra kobiecym, odrobinę zmysłowym i zapraszającym do delikatnego flirtu - to mój ulubiony perfumowy "dopalacz" z damskiej półki, który nie tylko budzi do życia, ale otacza mnie aurą siły, jak w kapsule ochronnej, gwarantującej odporność na ataki świata zewnętrznego. Trudno nie zgodzić się ze sloganem reklamowym: Si Merveilleux, Si Féminin, Si Lolita! Cały sekret tej pełnej wyrazu i charakterystycznej, nie do pomylenia z inną, kompozycji tkwi w umiejętnym połączeniu ocierającej się o metaliczność pikantności różowego pieprzu, delikatnej słodyczy i miękkości pachnącego groszku oraz gorzkiej żywiczności elemi. Te trzy najmocniejsze i najważniejsze nuty wspaniale osiadają na niezbyt słodkiej ambrowo-paczulowej bazie, nie tonąc w niej jednak, tylko pulsująco współbrzmiąc od początku do końca trwania zapachu, przy minimalnej jego ewolucji. Dźwięk, jaki kojarzy mi się z Si Lolita, to miarowy, energiczny rytm bijącego serca, z jego synchronicznym skurczem przedsionków i komór oraz krążeniem przepompowywanej krwi... wszystko co związane z tym aromatem sprowadza się po prostu do życia!

Nie jest specjalnie inwazyjny, ale na pewno zostanie zauważony przez otoczenie, dzięki zacnej i przyjemnie wodzącej za nosy projekcji, szczególnie w pierwszych 3 godzinach od aplikacji - trwałość niestety nie jest już tak różowa.. na mojej skórze zaledwie 5h, ale pewnie można nadrobić to sowitszą aplikacją. Drugim maleńkim żalem jest fakt, że pachnie jeszcze lepiej (a właściwie to oszałamiająco) na mojej Mamie, choć to już raczej nie wina perfum ;) Mam nadzieję, że pogłoski o wycofywaniu zapachu okażą się nieprawdziwe - na szczęście wciąż prezentowany jest na stronie LL - bo byłby to prawdziwie czarny dzień, gdyby takie ponadczasowe i urocze perfumy wycięto z portfolio marki.

chjena
chjena

A cóż to za wspaniale jesienny zapach! Wiosną i latem nie uwiódł mnie wcale, wręcz przeciwnie, wyszła z niego jedynie tonkowa słodycz... a jesienią mamy na skórze prawdziwą tajgę, mroźną i wyniosłą, ale z przebłyskami słońca.

Si zawiera w sobie przede wszystkim żywice - elemi i bursztynową. Przez kilka pierwszych minut intensywnie wibruje czerwony pieprz, który zostaje pokonany przez nuty drzewne, ostro-słodkie. Środek uzupełnia delikatny aromat groszku pachnącego, ale w dalszym ciągu zapach jest jesiennym lasem, mimo tonkowej końcówki.

Perfumy te są z pewnością niebanalne, eleganckie i zwracające uwagę, a jednocześnie nie powinny nikogo zrazić. Może budzi się we mnie jakieś szyprowe pożądanie, bo jeszcze całkiem niedawno Si w ogóle nie chciałam mieć. Na chwilę obecną mam małą odlewkę i przymierzam się do kupna - na szczęście stosunkowo taniego - flakonika. Podobają mi się zdecydowanie bardziej niż droższa limitowana edycja, która właściwie składa się głównie z pachnącego groszku, a całość jest mocno balsamiczna. Nie ma tam tych świeżych żywicznych elementów, które odciążają klasyczną kompozycję.

Si ma świetną trwałość (po 7-8 godzin spokojnie) i zadowalającą projekcję. Idealnie pasuje do brązu, szmaragdowej zieleni, ziemistych kolorów polskiego lasu... do spodni i sukienki.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jesień jest najbardziej wdzięczną porą roku podczas której zapachy rozkwitają...

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Zdecydowałam się na flakon na jesień. I od razu z grubej rury - 80ml :D Co do Lolitki, to wersje Si bardziej do mnie przemawiają niż regularna linia.
W tej klasycznej ,,Si" uwiodła mnie ta żywiczno-paczulowa, pieprzna baza. Bo pieprz mamy od początku do końca. Jest naprawdę intrygująco. Taki orient dla wielbicieli świeżaków :-)
Jedyna dziwna rzecz, to to, że ja go czuję dłużej niż otoczenie. Trwałość przeciętna - 6 godzin dźwiga, ale końcówka bliskoskórna na amen. Ale i cena nie trzepiąca kieszeni, więc można się zlewać. A projekcja? Bez wielkich ogonów, ale nie narzekam, bo super mnie otula.
Naprawdę ciekawe i warte uwagi.

cirilla
cirilla

Kiedyś kupiłam po jednym zaciągnięciu się zapachem- Lolitę Forbidden flower. Potem skusiłam się tak samo na Si. Marka mnie uwiodła, co tu dużo gadać.

Zaczynając od flakonika. Jest bardzo fajny, taki barokowy, elegancki. Minusem jest zawsze brak zatyczki. Mam wrażenie, że przez to woda szybciej wietrzeje.
Ozdobiona kokardką buteleczka w kształcie koniczynki - super!
Kojarzy mi się z francuskim szykiem.

Pierwsze psiknięcie uwalnia ostry zapach. Taki męski jakby. Wiem, bo mój facet miał podobne nuty w jakiejś wodzie. Czuć groszek, żywicę na 100%, paczulę i czerwony pieprz. Początkowo jest to zapach dość silny i nawet odpychający, jeśli ktoś nie lubi takiego żywicowego-przyprawowego połączenia w perfumach. Potem ewoluuje. Robi się delikatniejszy, trochę słodki, taki elegancki. Moja mama się nim zachwycała. Ja już nie. Trwałość jest duża. Ubrania czy zgięcie w ręce pachnie nawet na drugi dzień.
Niestety jest to dość specyficzny i ciężki zapach. Napewno nie często spotykany, o nie! Nie dla mnie. Jak lubię Lolitkę jabłuszko, tej nie mogę znieść. Może kiedyś...

Savanoja
Savanoja

Si Lolita podbiły moje serce natychmiast bo po pierwszym niuchu :) Pierwsze co mi się w nich spodobało, to jakby męskawa nuta w otwarciu, świeża, pikantna ale nie do końca męska, dla mnie taka w sam raz. Po ułożeniu na skórze perfumy te stopniowo wysładzają się w kierunku kwiatowym z naciskiem na piękny groszek otoczony heliotropem. Ale pikantność nieustannie jest wyczuwalna. Baza jest ciepła, ale pięknie żywiczna, ze sporą dawką paczuli, więc nudą nie wieje aż do samego końca.
Jeśli nie wiem czego użyć to te perfumy sprawdzają się zawsze. Są mocne, intrygujące, niebanalne, doskonale się w nich czuję bez względu na porę roku. To prawdziwa perełka na dzisiejszych półkach mainstreamowych uginających się pod kompoto-kwieciuchami, w dodatku w cenie nieadekwatnie niskiej do jakości ;)

Buraska
Buraska

Po poznaniu najsłynniejszego zapachu Lolity Lempickiej byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej marki. Okazało się jednak, że perfumy, które są znacznie mniej popularne (i dobrze), są zupełnie inne i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Lolita Lempicka to ciasteczkowy ulep, męczący i irytujący. Si to zapach zdecydowanie bardziej elegancki i wyrafinowany. Jest dość mocny i ostry, ale nie dusi i nie przytłacza, bo wszystkie nuty idealnie ze sobą współgrają. Arcydzieło.

Izabela
Izabela

Baletnica balansująca pomiędzy słodyczą a pikanterią.
Ciekawa byłam, w którym kierunku zapach się ułoży. Jak zwykle moje oczekiwania nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Chciałam, żeby były ciepłe, słodkie, balsamiczne z rockowym pazurem.
Tymczasem na mojej skórze Lolita stała się poważną damą. Perfumy są głównie paczulowe z ogromną dawką pieprzu. Elemi pojawiło się, ale w samym otwarciu, potem uciekło speszone.
Nie ma nic ponadto, ani elemi, ani ambry czy fasolki tonka.
Zapach jest obrażony, wydyma usta w grymasie pogardy. Zupełnie jak lolita, która usłyszała "nie" zamiast "tak."

amanda
amanda

Si jest interesująca i zmysłowa, mruga do nas umalowanym,oczkiem z długimi gęstymi rzęsami.
Różowy pieprz nadał jej czerwonych policzków, które kokieteryjnie ukrywa zza wachlarza drzewnych nut.
Co jak co,ale ja je czuję na bank. Powiem więcej, mnie tam między drzewnością zwinnie plącze się mirra, rozsiewając wokół subtelne zmysłowe orienty.
Si wie jak uwodzić. To Wschodnia uwodzicielka, a taka wie od tysiącleci co i jak.
Nie bezczelnie i prymitywnie, nie pozostawiając męskiej wyobrazni nic co pozwoliłoby im tęsknić za skrawkiem zasłoniętego ciała dając szerokie pole wyobrazni, a ona jest całym motorem napędowym.
SI jest uwodzicielką inteligentną ,uszczknie rąbka swej urody,ale każe dopowiedzieć sobie resztę. Żywica elemi to jej dobra sprzymierzeńczyni, z fasolką tonka u boku.
Aromatyczny gozdzik z wanilią i żywicą elemi wyczyniaja cuda na mej skórze.

samsara
samsara

O tak! Tak lubię, tak chcę! Mocne, charakterne, słodko-pieprzne i nietuzinkowe perfumowe performance z pazurem. Zywica elemi wiedzie tu prym, a partneruje jej wdzięcznie groszek pachnący. Na drugim planie podziwiać możemy pieprz w niebanalnej kreacji, którą tworzy wraz z mandarynką i bergamotą. Na szczęście heliotrop, którego nie darzę sympatią robi tu tylko marne tło, a moja ukochana paczula poraz kolejny zachwyca w ostatniej scenie, którą przyszło jej dzielić z równie znakomitymi tutaj ambrą i tonką. Wszystko wyreżyserowane przez moją ukochaną Nagel do spóły z Lapouzą, który od tej pory zyskuje moją trwałą atencję.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach, który od razu trafił na moją listę życzeń i musze go sobie sprawić za jakiś czas.
Po raz pierwszy kupiła go dla siebie moja Mama i na niej pachnie jak wiśniowe cukierki, całkiem miło, a na mnie to cudowne połączenie świezo zmielonego różowego pieprzu z elemi. Szalenie przyjemnie mi się go nosi szczególnie jesienią. To orient, ale nie krzyczący, nie agresywny, nie nachalny. Nie daje w gębę od razu na dzień dobry, a jest jakby lekko słodkawy, przymilny choć zmysłowy. Bardzo podoba się mężowi, więc koniecznie muszę mieć!

gugusia
gugusia

Bardzo fajny zapach, kolejny z resztą od Lolity, który przypadł mi do gustu.
Początek jest dośc pieprzny i toporny, ale z czasem zapach się wysładza i jest po prostu śliczny! Dośc trwały, bo spokojnie siedzi na skórze ok. 4-5 h, ale niestety jest strasznie bliskoskórny. Mimo wszystko podumam nad zakupem kolejnego flakonika ;)

mala9mi
mala9mi

Si Lolita w przeciwieństwie do klasycznego jabłuszka Lempickiej dużo bardziej przypadła mi do gustu.
Przyjemnie mi się ją nosi, bardzo dobrze się w niej czuje.

Si to słodko-pikantna kompozycja z orientalną nutką.Z początku czuć duuuużo pieprzu ale po chwili kompozycja robi się słodka, owocowo-kwiatowa z wyczuwalną żywiczną nutą.
To fajny dzienny zapach.Bezpretensjonalny ale nie banalny.

Trwałość zaskakująco dobra-ponad 7 godzin.Ogon niewielki, zapach jest wyczuwalny przez otoczenie.

Flakonik jak to u Lempickiej-przeładowany i nieco kiczowaty ale nie tandetny.

Zakupowe okazje

Sample
2.99 USD
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray Vial On Card for Women
Sample
Si Lolita Mini by Lolita Lempicka, .17 oz Mini EDP for Women
Si Lolita Mini by Lolita Lempicka, .17 oz Mini EDP for Women
EDP Mini 0.17oz
8.99 USD
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka Eau de Parfum .17 oz Mini for Women
Eau De Toilette 0.23oz
21.99 USD
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
22.99 USD
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
25.21 USD
30.99 USD
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka EDT Spray 2.7 oz for Women
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka EDT Spray 2.7 oz for Women
31.99 USD
Lolita Lempicka Si Lolita by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray 2.7 oz for Women
37.50 USD
Lolita Lempicka Si Lolita Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Lolita Lempicka Si Lolita Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
45.99 USD
Lolita Lempicka Si Lolita Midnight by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray 2.7 oz for Women
53.00 USD
Lolita Lempicka Si Lolita Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Lolita Lempicka Si Lolita Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Gift Set 2.7oz
76.00 USD
Lolita Lempicka Si Lolita Coffret Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Si Lolita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Si Lolita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si Lolita marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si Lolita marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Parfum Initial Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Obsession Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Cacharel LouLou Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Dior Addict Christian Dior Dune Laura Biagiotti Roma Thierry Mugler Alien Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Poison Yves Saint Laurent Elle Lalique Perles De Lalique Guerlain Samsara Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue