Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet

Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet

lekko korzenny
Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet Filmy
Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Lolita Lempicka Le Premier Parfum marki Lolita Lempicka to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Lolita Lempicka Le Premier Parfum został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są bluszcz, anyż i wiśnia; nutami serca są irys, fiołek, lukrecja i zwartnica; nutami bazy są wetyweria, piżmo, fasolka tonka, wanilia i pralina.

Bluszcz Anyż Wiśnia

Irys Fiołek Lukrecja Zwartnica

Wetyweria Piżmo Fasolka tonka Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lolita Lempicka Le Premier Parfum by Lolita Lempicka.

Lolita Lempicka
Betty Barclay Women No 2
Clin d'Oeil Cosmic Girl
La Petite Robe Noire
Ultra Glam

Lolita Lempicka Le Premier Parfum Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Lolita Lempicka Le Premier Parfum niewiele różni się od protoplasty, choć jeśli już, to wyraźnie.
Wreszcie z fioletowo-kwiatowego gourmandu robi się kategoria owocowo-(fioletowo)kwiatowa-gourmand.
Małe przemeblowanie w piramidzie zapewniło inny wstęp.
Od razu pojawia się intensywny, lekko cierpki, krwisty syropek z wiśni. Po tym pralinki znów skwierczą, ale tym razem na karmelu.
Ta wersja jest bardziej zaczepna i z większym echem uderza w hasło 'Lolita', ale nie przypadkiem 'Lolitka'. To profil z wypisaną na nim swoistą elegancją, luźną, ale zawsze elegancją.
Mniej jest tu mydełka. Jesienne wschody słońca w LL stały się w LLLP letnimi wieczorami.
Ewolucja jakby zastopowała, ale kolory się nasyciły. Pastele LL stały się tutaj sytymi olejnymi farbami.
Słodycz jest ostra. Mniej intro-, bardziej ekstrawertyczna.
Trudno się doczekać jakiejś zmiany w odbiorze. Waha się tylko intensywność tonów nasycenia. Po dłuższym czasie pojawia się gorący, duszny fioletowy puder o ostrej słodkości w typie waty cukrowej. Wypełnia nozdrza ciepłym pyłem.
Trwałość i projekcja idzie w ślad 'perfum-matki'.
Z mojej strony stwierdzam, że nie są to perfumy 'od A do Z' identyczne z klasykiem. Są lekką poprawką, lecz nie w sensie, że protoplastka jest zła, gdzieżby.
Zalecam test, jeśli klasyk jest dla kogoś zbyt mdły i mało wyrazisty.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lolita Lempicka Le Premier Parfum marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lolita Lempicka Le Premier Parfum marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lolita Lempicka Fleur Defendue Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Poison Christian Dior Poison Tendre Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Guerlain La Petite Robe Noir Calvin Klein Obsession Yves Rocher Vanille Noire Avon Far Away Lancome Tresor Midnight Rose Lolita Lempicka Fleur de Corail Gres Cabotine Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Alien Vivienne Westwood Boudoir Yves Rocher Neonatura Cocoon Chopard Wish Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Guerlain Insolence