Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lolita Lempicka Eau de Toilette Lolita Lempicka dla kobiet

Lolita Lempicka Eau de Toilette Lolita Lempicka dla kobiet

wiśniowy
Lolita Lempicka Eau de Toilette Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Lolita Lempicka Eau de Toilette Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Lolita Lempicka Eau de Toilette Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Lolita Lempicka Eau de Toilette Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Lolita Lempicka Eau de Toilette marki Lolita Lempicka to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są morela, wiśnia i cytryna; nutami serca są irys i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są piżmo, kadzidło i fiołek.

Morela Wiśnia Cytryna

Irys Jaśmin wielkolistny

Piżmo Kadzidło Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lolita Lempicka Eau de Toilette by Lolita Lempicka.

Aimez - Moi
Lolita Lempicka Le Premier Parfum Eau de Toilette (Morsure d'Amour)

Lolita Lempicka Eau de Toilette Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Mydełko, szampon? Coś takiego, bez charakteru, nijaki, bezpłciowy, niewyczuwalny przez otoczenie. Zupełnie inny niż eau de perfum, nie mają nic podobnego poza flakonem.

blawatekb
blawatekb

Po traumatycznych przeżyciach z Forbidden Flower długo i ze strachem się zabierałam do tego cudownego jabłuszka. Aby jakoś to strawić wybrałam nawet lżejszą wersję EDT. Na szczęście obawy nie były uzasadnione. Zapach Lolita Lempicka Eau de Toilette Lolita Lempicka okazał się całkiem miły dla nosa. Na otwarciu zostałam przywitana przez wiśnię i całkiem przyjemny anyżek. Potem jest już tylko lepiej: wyrazisty pudrowy irys nadaje charakteru lolitkowej słodyczy. Nie jest to chemiczny ulep jak w Forbidden Flower, ale całkiem przyjemna pudrowa słodycz. Po jakimś czasie w kompozycji pojawia się moje ulubione piżmo. Początkowo jest bardzo nieśmiałe, daje tylko lekkie wrażenie, że gdzieś tam jest. Wraz z trwaniem zapachu staje się coraz wyraźniejsze i otula nas miłym obłoczkiem. Całkiem przyjemny zapach, nawet pokusiłam się sprezentować bliskiej osobie.

MrGwyn
MrGwyn

Jest to coś, czego nie można powiązać z klasyczną Lolitką. Jest to bardziej taki łagodny flanker Fleur Defendue.
Jest bardzo dużo chemii, ale nie takiej, która zabija, lecz tej mówiącej otwarcie, że nią jest i nie próbuje udawać prawdziwego fiołka czy czegokolwiek innego. Otwarcie jest go pełne tak samo jak plastikowej świeżości pomieszanej z zimnym powietrzem oraz piżmem. Po chwili woda się odsącza i ukazuje się nieco ziemistego irysa i zielonych nutek, które jednak ulegają i oddają pierwszeństwo parze, którą znamy z FD: piżmo+migdały= świeżutkie mydełko. Z owoców można łatwo można znaleźć coś morelowego.
Nie są to perfumy jakoś bardzo udane. Są głównie w stylu Lempickiej i jej koncepcji świeżości. Nie ma efektu WOW, ale jest za to przyjemność z noszenia czegoś lekkiego, tylko, że wtedy, gdy toleruje się takie bardziej łazienkowe klimaty związane z solami wyższych kwasów karboksylowych. ;q

monika690
monika690

Piękny, pudrowy zapach, z wyraźna nutą irysa i fiołka. Dla mnie zapach typowo wiosenny. Lekki jak piórko ale wyczuwalny. Jeśli ktoś ma problemy z Lolitą edp nie spróbuje tego, nie będzie zawiedziony.

go_go_yubari
go_go_yubari

Chociaż moją ukochaną Lolitą zostanie już na zawsze Eau de Minuit, o wiele bardziej od gęstej, esencjonalnej wersji EDP wolę EDT.

EDT jest wyjątkowo lekkie przez co można docenić kompozycję. Nie atakuje mnie słodki ulep wiśni otoczonej anyżem, za to mogę docenić delikatne irysy, które choć raz nie pachną na mnie jak dopiero co wyciągnięta z ziemii marchewka.

Może teraz popłynę, ale Lolita Lempicka EDT przyrównałabym do podmuchu wiatru. To tak jakby doszedł do nas złagodzony zapach EDP.

Zarówno trwałość jak i ogon- dość przyzwoite.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lolita Lempicka Eau de Toilette marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lolita Lempicka Eau de Toilette marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chloe Love Laura Biagiotti Venezia 2011 Oriflame Amber Elixir Thierry Mugler Womanity Creed Virgin Island Water Lolita Lempicka Elle L'aime Lolita Lempicka Fleur Defendue Christian Dior Poison Tendre Chopard Casmir Christian Dior Dune Moschino Couture! Escada Taj Sunset Rochas Rochas Soleil Annick Goutal Ambre Fétiche Estée Lauder Sensuous Noir Lancome Poeme Madonna Truth or Dare Donna Karan Black Cashmere