Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Lolita Lempicka dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
rumowy

Lolita Lempicka Au Masculin 2006 marki Lolita Lempicka to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Lolita Lempicka Au Masculin 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są fiołek, bluszcz i rum; nutami serca są fiołek i lukrecja; nutami bazy są piżmo, wanilia, owoc dzikiej róży, wetyweria i cedr.

Fiołek Bluszcz Rum

Fiołek Lukrecja

Piżmo Wanilia Owoc dzikiej róży Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lolita Lempicka Au Masculin 2006 by Lolita Lempicka.

Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Recenzje Perfum

Lolita Lempicka Au Masculin 2006 by Lolita Lempicka 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lolita Lempicka Au Masculin 2006 marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lolita Lempicka Au Masculin 2006 marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Kenzo Flower by Kenzo Oriental Calvin Klein Obsession Night for Men Lolita Lempicka Midnight Avon Tomorrow for Men Alfred Dunhill Desire for a Man Jean Patou Sira des Indes Keiko Mecheri Patchoulissime Cattier Eau Boisee Guerlain Bois d'Armenie Bensimon Cologne Bensimon 1993 Esteban Cedre Smell Bent Reindeer Games