Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Lolita Lempicka dla mężczyzn

Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Lolita Lempicka dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 5

lekko korzenny

Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur marki Lolita Lempicka to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bluszcz i cytryna; nutami serca są fiołek i anyż; nutami bazy są drzewo oliwne, drzewo kaszmirowe, wetyweria i cedr.

Nuty zielone Bluszcz Cytryna

Fiołek Anyż

Drzewo oliwne Drzewo kaszmirowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur by Lolita Lempicka.

Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Recenzje Perfum

Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur by Lolita Lempicka 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Royall Fragrances Royall Vetiver Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Roja Dove Diaghilev Bruno Banani Time to Play Men Geo. F. Trumper GFT Canali Winter Tale Special Edition Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Florascent Aqua Colonia Du Soleil Strange Invisible Perfumes Atlantic