Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet

L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet

lekko korzenny
L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

L`Eau de Minuit Edition 2013 marki Lolita Lempicka to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Eau de Minuit Edition 2013 został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lukrecja, jaśmin, irys, mirra, wanilia i benzoes.

Lukrecja Jaśmin Irys Mirra Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Minuit Edition 2013 by Lolita Lempicka.

BLV Eau de Parfum II
Love Eau Intense

L`Eau de Minuit Edition 2013 Recenzje Perfum

Malzka
Malzka

Zacznę od tego, że bardzo napaliłam się na ten zapach. Nie wiem dlaczego, ale kojarzył mi się z HP EDP Diora. A tu mdły, pudrowy, delikatny zapaszek, dla mnie bliźniaczo podobny do Chloe Love Eau Intense, których nie lubię.

L`Eau de Minuit Edition 2013 by Lolita Lempicka 3.09 out of 5 based on 13 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Minuit Edition 2013 marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Minuit Edition 2013 marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Christian Dior Poison Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Dune Cartier La Panthere Legere Lalique Encre Noire Pour Elle Jean Paul Gaultier Classique Sisley Soir de Lune Hermes Jour d'Hermes L`Artisan Parfumeur Timbuktu Slava Zaitsev Maroussia Molinard Habanita Eau de Parfum Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Cartier Le Baiser Du Dragon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Agent Provocateur Agent Provocateur Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Serge Lutens La Fille de Berlin Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chanel Coco Noir