Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet

L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet

lekko korzenny
L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2013 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

L`Eau de Minuit Edition 2013 marki Lolita Lempicka to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Eau de Minuit Edition 2013 został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lukrecja, jaśmin, irys, mirra, wanilia i benzoes.

Lukrecja Jaśmin Irys Mirra Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Minuit Edition 2013 by Lolita Lempicka.

BLV Eau de Parfum II

L`Eau de Minuit Edition 2013 Recenzje Perfum

Malzka
Malzka

Zacznę od tego, że bardzo napaliłam się na ten zapach. Nie wiem dlaczego, ale kojarzył mi się z HP EDP Diora. A tu mdły, pudrowy, delikatny zapaszek, dla mnie bliźniaczo podobny do Chloe Love Eau Intense, których nie lubię.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Minuit Edition 2013 marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Minuit Edition 2013 marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Christian Dior Poison Christian Dior Dune Lolita Lempicka Lolita Lempicka Priscilla Presley Indian Summer Cartier La Panthere Legere Chopard Casmir Lalique Encre Noire Pour Elle Jean Paul Gaultier Classique Hermes Jour d'Hermes L`Artisan Parfumeur Timbuktu Serge Lutens Feminite du Bois Slava Zaitsev Maroussia Donna Karan DKNY Christian Dior Dior Addict Agent Provocateur L'Agent Cacharel Eden Molinard Habanita Eau de Parfum Lalique Perles De Lalique Christian Dior Dolce Vita