Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet

L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

lekko korzenny
L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia L`Eau de Minuit Edition 2008 Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

L`Eau de Minuit Edition 2008 marki Lolita Lempicka to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L`Eau de Minuit Edition 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bluszcz, anyż gwiazdkowaty i mirra; nutami serca są irys, jaśmin i fiołek; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i benzoes.

Bluszcz Anyż gwiazdkowaty Mirra

Irys Jaśmin Fiołek

Fasolka tonka Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Minuit Edition 2008 by Lolita Lempicka.

L`Eau de Minuit Edition 2008 Recenzje Perfum

L`Eau de Minuit Edition 2008 by Lolita Lempicka 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Minuit Edition 2008 marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Minuit Edition 2008 marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Gucci Gucci Rush 2 Marina Marinof Reve Boheme Loewe I Loewe You Jil Sander Pure Intense Adidas Adidas Pure Energy Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Laura Mercier L'heure Magique Sonoma Scent Studio Voile de Violette Ajmal Unveil Boadicea the Victorious Powerful Kristel Saint Martin Parfum D'Or