Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

L`Eau au Masculin Lolita Lempicka dla mężczyzn

L`Eau au Masculin Lolita Lempicka dla mężczyzn

L`Eau au Masculin Lolita Lempicka dla mężczyzn Zdjęcia L`Eau au Masculin Lolita Lempicka dla mężczyzn Zdjęcia L`Eau au Masculin Lolita Lempicka dla mężczyzn Zdjęcia L`Eau au Masculin Lolita Lempicka dla mężczyzn Zdjęcia

L`Eau au Masculin marki Lolita Lempicka to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. L`Eau au Masculin został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, werbena cytrynowa i włoska cytryna; nutami serca są jaśmin, fioletowy szczawik i fiołek; nutami bazy są wetyweria i drzewo oliwne.

Różowy pieprz Werbena cytrynowa Włoska cytryna

Jaśmin Fioletowy szczawik Fiołek

Wetyweria Drzewo oliwne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau au Masculin by Lolita Lempicka.

L`Eau au Masculin Recenzje Perfum

L`Eau au Masculin by Lolita Lempicka 3.93 out of 5 based on 14 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka L`Eau au Masculin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka L`Eau au Masculin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau au Masculin marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau au Masculin marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Versace Dreamer Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Rochas Rochas Man Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Kenzo Power Dolce&Gabbana D&G Viktor&Rolf Spicebomb Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Giorgio Armani Armani Mania Chanel Antaeus Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Azzaro Visit For Men Montblanc Presence Escada Escada Magnetism for Men Bvlgari Bvlgari Extreme Christian Dior Dune