Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fleur Defendue Lolita Lempicka dla kobiet

Fleur Defendue Lolita Lempicka dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Fleur Defendue Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Fleur Defendue Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Fleur Defendue Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Fleur Defendue marki Lolita Lempicka to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Fleur Defendue został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są liść truskawki, mimoza, nuty zielone i piołun; nutami serca są piwonia, fiołek, anyż i irys; nutami bazy są migdał, wiśnia i piżmo.

Liść truskawki Mimoza Nuty zielone Piołun

Piwonia Fiołek Anyż Irys

Migdał Wiśnia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur Defendue by Lolita Lempicka.

Amarena Whim
Le Temps des Secrets

Fleur Defendue Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Całość otwierają przyjemne gorzkie kwiaty przysypane pudrową posypką. Zapach wesoły, słoneczny, trochę kojarzy mi się z rodzinnymi dziecięcymi wakacjami na wsi. Z czasem zapach rozwija się jeszcze bardziej na rzecz miłych, radosnych kwiatów, w których jednocześnie kryje się jakaś tajemnica. Gorzkawa cierpka wiśnia jeszcze bardziej podbija enigmatyczność tego zapachu i sielski klimat wprost z owocowego sadu.

Wyczuwam podobną nutę do innych zapachów Lempickiej. I znów jak w innych jej produkcjach - aromat jest jakby owocowy, ale pozbawiony słodyczy. Bardzo mi się to podoba. Trwałość zapachu też bardzo dobra, jest to ok. 8 godzin.

Flakonik jak zwykle śliczny, słodki, bardzo w stylu nowoczesnej lolity. Kolejny raz się nie zawiodłam na zapachu pod tym szyldem, chyba zostanę fanką marki! Moja skóra polubiła zapachy Lempickiej. Nigdy u niej nie wyczuwam sztucznych nut jak tu niektórzy piszą. Zapewne kwestia tego, jak zapach zachowa się z naszym indywidualnym pH..

adarca
adarca

Na mnie pachną okrutnie źle, podobnie jak fioletowe jabłko. Szampon Bambino (w skondensowanej formie), ból głowy i mdłości- to jedyne co czuję. Zero poczucia luksusu, zero barw, tylko ten jeden zabójczy szpieg-Bambino. Wszystkie flakony Lolity są ciekawe i oryginalne, jednak zawartość większości z nich, niestety mi nie odpowiada.

blawatekb
blawatekb

Wąchając nadgarstek mam przed oczami nachalny, do bólu słodki, wściekle żółty kwiat mający coś wspólnego z jadowitą zazdrością.Czuję tu tylko anyż z domieszką zielonych nut i palonej gumy. Z biegiem czasu zieloność ulatnia się i zostaje tylko guma, wata cukrowa... no i ...anyż! Po pewnym czasie słodycz jest wręcz nie do zniesienia, chemiczna. Całość sprawia wrażenie jak po wypiciu kubka glukozy przed badaniem.

Dentelles
Dentelles

Zapach bliskoskórny, ładny i zmienny. Na początku uderzył mnie słodyczą, ciężką słodyczą nasycona migdałami. Potem stopniowo wszystko się uspokoiło, wyczuwałam fiołek a przede wszystkim mimozę. Z ciężkej słodyczy przeobraził się w lekkie, wiosenne kwiaty. Projekcja na początku duża, potem mniejsza. Podsumowując jest to ładny perfum, im dłużej mam go na sobie tym bardziej robi się łagodny i cichy. Flakonik uroczy.

amanda
amanda

Tę Lolitę mam dosłownie od paru dni i jestem z niej bardziej zadowolona niż z poprzedniej L.L. , prawdę pisząc sama już nie jestem pewna czy miałam LL. czy L.L.Premier.

W tamtej przeszkadzał mi jak ktoś trafnie określił- zapach rozgrzanych opon, który był przyczynkiem oddania go komuś innemu .

A w tym podoba się świeży powiew nadchodzących jeszcze bardzo wolniutko wiosennych poranków i dni pachnących świeżutką trawą , drżących delikatnych listeczków , wychodzących z ziemii wszelakich pędów , roślinek , które pną się ku słońcu a powietrze lekko faluje ciepłem i oddycha się lżej .
Chociaż początek zapachu to taki słodziutki deserek przeistaczający się w wiosenne marzenie.
Myślę , że często będzie ze mną wychodził z domu od marca do czerwca , kiedy to do tego miesiąca ulewny deszcz daje roślinności soczystą zieleń.
A i woda w flakoniku ma śliczny seledynowy odcień , wiosenną lekkość i optymizm .

gugusia
gugusia

Drugi zapach od Lempickiej, tuż po L de LL, który uwielbiam. Początek faktycznie podobny do klasycznej Lolity, a to za sprawą dość dobrze wyczuwalnego anyżu. Po jakiejś godzince zapach na szczęscie się wysładza i do głosu dochodzą nuty fołkowo-migdałowe, a na końcu pierwsze skrzypce gra wiśnia. Faktycznie dosc zielony i optymistyczny zapach :)
Buteleczka piękna. Jak to u Lempickiej.
Trwałość - 2-3 h.
Projekcja - dość dobrze wyczuwalny przez otoczenie, szczególnie w pierwszej fazie. Po 2-3 godzinach siada gdzieś blisko skóry. niestety :(

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Zakazany Kwiat jest jednym z moich wiosennych ulubiencow.
Bardzo ciekawy zapach, nie majacy nic wspolnego z oryginalnym zapachem LL, dlatego jest dla mnie zupelnie niezrozumiale jest iz wiele Pan, ktore znam, wciaz porownuje go do LL signature.
Fleur Defendue jest zapachem z kategorii zielonej, nuty zapachowe sa kompletnie inne niz LL.
FD jest zielono apetyczny - mimoza, liscie truskawek, migdaly i wisnie sa na pierwszym planie! Zapach jest swiezy, soczysty, pelen wdzieku i umiarkowanej slodyczy.
Swietny na kazda pore roku, ja osobiscie uwielbiam go uzywac w lutym i marcu, zanim obudza sie wszystkie kwiaty, aby poczuc jak blisko jest wiosna
Zapach jest iscie mistrzowski, wlasciwie ubostwiam wszystkie zapachy Lempickiej, a ten, w kategorii 'zielone doskonalosci' jest u mnie w czolowce.
Buteleczka piekna, kolor odzwierciedla pierwsze cieple prominenie slonca wiosna!
Trwalosc i moc bez zarzutu.

behemotkot
behemotkot

Lekkie, nie nachalne, na ciepłe dni. Wyczuwam w nich jabłka- nie tylko ja zresztą. Lubię sobie zapodać od czasu do czasu;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Fleur Defendue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Fleur Defendue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur Defendue marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur Defendue marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lolita Lempicka Si Lolita Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lolita Lempicka Fleur de Corail Yves Rocher Moment de Bonheur Guerlain Shalimar Parfum Initial Christian Dior Dolce Vita Madonna Truth or Dare Christian Dior Poison Yves Rocher Vanille Noire Lalique Amethyst Cartier Le Baiser Du Dragon Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Cacharel LouLou Laura Biagiotti Roma Christian Dior Dune Christian Dior Dior Addict Guerlain La Petite Robe Noir Kenzo Kenzo Amour