Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Elle L'aime Lolita Lempicka dla kobiet

Elle L'aime Lolita Lempicka dla kobiet

kokosowy
tropikalny
Elle L'aime Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Elle L'aime Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Elle L'aime marki Lolita Lempicka to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elle L'aime został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, neroli i lima; nutami serca są kokos, ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są mirra, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Neroli Lima

Kokos Ylang-ylang Jaśmin

Mirra Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elle L'aime by Lolita Lempicka.

FCUK Friction for Her
Elle L'aime A La Folie
Neonatura Souffle
Sensuous Nude

Elle L'aime Recenzje Perfum

newelka
newelka

Mam problem z tymi perfumami, mam je od jakiegoś miesiąca i podchodzę do nich jak pies do jeża. Bardzo zależy od dnia jak się na mnie układają, czasem są przytulnie grzeczne, waniliowo-kokosowe; czasem męczą zielonym jeszcze kokosem podbitym bergamotą i w takim zmierzwieniu kończą swoją projekcję po godzinie...

... A czasem wychodzi cała feeria barw - ten zielony, jeszcze niedojrzały kokos, bogactwo przejrzałych wręcz, cieknących po palcach słodkim, lepkim, nektarowym sokiem owoców, olejek do opalania w bazie... Poezja... I mimo że tych owoców nie ma w składzie przysięgam że są!

Dziś jest właśnie taki dzień i upajam się tym co mnie otacza. Kocham, uwielbiam i nabieram sił żeby próbować znowu. Jak kochanek który wyczekuje na ulicy, na deszczu, by przez przypadek - szczęśliwe zrządzenie Niebios - znowu spokać właśnie... TĘ... Lolitę.

Przepych ociekającej wręcz złotem butelki nie jest przypadkowy.

Jednak wybitnie bogato-letni skład kłóci mi się z używaniem ich zimą... Mi pasują konceptem najbardziej do późnego lata - ewentualnie właśnie (nomen omen) złotej jesieni...

samsara
samsara

Noszę od paru godzin i mam mieszane uczucia. Pierwsze 15 minut byłam tak zawiedziona, że niemal wołałam o pomstę do nieba na tych , co mi tu o kokosowych wiórkach nabajali tak skutecznie, że aż mi ślinka pociekła na własny flakon;) No i nie będzie brawo ja, będzie biedna ja, bo na mojej skórze kokosa niet. Pierwsze wrażenie to Pani Walewska Gold - dosłownie. Płakać mi się chciało. Doszłam do siebie po około 15 minutach, gdy zapach spokojnie rozsiadł się na moim przedramieniu, wówczas to zyskał bardziej szlachetny wymiar, jednak nadzieja na kokos poleciała w próżnię. NA mnie ten zapach przypomina mix Intuition Estee Lauder i Classique JPG. Ylang ylang zdecydowanie króluje na mym naskórku. Jaśmin i neroli robią tu za szlachtę, ale ów kokos i lima to u mnie plebs jakiś niestety. Na pocieszenie chyba po 2 godzinach od aplikacji do króla ylang ylang przybywają dary w postaci mirry, sandałowca i wanilii. To trochę zmienia oblicze zapachu - robi się tak jakoś świątecznie, jak przy robieniu ciasta na pierniki z cytrynową lukrową polewą. Cóż miłości z tego nie będzie, ale może z czasem się dotrzemy albo się do Elle przekonam. Jak na razie z nostalgią wspominam swoich ex, czyli Lolitę-Le Parfum i Si Lolitę.

Edit.A jednak...zakochałam się. To tak jak z chłopakiem, którego na początku ignorujesz, a z czasem okazuje się być po stokroć bardziej godzien uwagi, niż Ci którzy ją niegdyś przyciągali...

Lithium
Lithium

Trochę zbiła mnie z tropu ta Lolita.
"Roślinny" design butelki nie jest przypadkowy. Na początku uderza mocny trawiasto-cytrusowy zapach. Lima wyczuwalna, bergamotka i neroli także. To nie do końca moje klimaty, ale tutaj są podane w sposób, który nie wywołuje we mnie chęci szorowania ręki aż nie pozostanie nawet najmniejsza cząsteczka zapachu. Na plus, zdecydowanie.
Trwa to tak przez kilkanaście minut.
Potem się uspokaja, pojawia się kokos i zaczyna być nieco ciekawiej, bo nadal trawiasta nuta jest wciąż wyczuwalna. Nie powiem, żeby to się układało na mnie tak genialnie jak Lka. ale nadal podoba mi się to połączenie.
Trochę (podkreślam - trochę) mam wrażenie "chemiczności", niestety. To chyba kwestia tej limy. Przechodzi, gdy kokosa robi się więcej i wanilia zaczyna dawać o sobie znać. Nadal uważam, że to nie powinno mieć miejsca, chociaż może to być także kwestia mojej skóry, mam niejasne wrażenie, że nie lubi się z cytrusami/trawami.
Po opisie wnioskowałam coś nieco cięższego, choć wciąż letniego, ale tak nie jest. Zapach jest lekki, sam kokos nie jest słodki, wydaje się mocno naturalny. Po Lolitce spodziewałam się przesłodzonego kokosa. Niby super, ale Lolitki kocham właśnie za te tony cukru i nie pogardziłabym ostrym, kręcącym w nosie kokosem. Naprawdę, Lolitko.
Ogółem - bardzo, bardzo subtelny, wręcz w jakiś sposób "słaby", ale nie znaczy to, że bez osobowości. Bo tę osobowość ma, ale ciężko mi ją rozgryźć i nazwać. Niemniej, czuję ją!
Trawiastość góruje, powiedziałabym wręcz, że to jakieś wodne trawy z kokosem w tle.
Elle L'aime nie jest zły, ba, jest śliczny, po prostu spodziewałam się czegoś innego i jestem zaskoczona.

Flakon, jak zawsze, przepiękny.
Trzyma się na mnie trzy godziny. Myślałam, że jest raczej bliskoskórny, ale przechodząc przez pokój usłyszałam od stojącej półtora metra dalej babci wyrzuty - "masz nowe perfumy i nie dałaś mi sprawdzić!?" (tylko proszę nie myśleć, że to zapach dla babuszek - po prostu babcia także kocha wszelakie perfumy), więc jest tak jak lubię - sięga daleko.
Chyba muszę się z tym przespać.

Lizbet
Lizbet

Intensywnie cytrusowe otwarcie, przyjemnie rześkie, które małymi krokami staje się coraz mniej świeże, a bardziej słodkie, ale kokosową słodyczą, niejednoznaczną. Zapach, po początkowo świeżo-zielonych akordach, daje wrażenie olejku, czegoś cięższego. Po drodze mijamy jakieś kwiaty, trudne do określenia (jaśmin na pewno), dalej zmierzając w kierunku kokosa, do którego dołącza drzewo sandałowe (w małych ilościach, tylko do smaku) i wanilia.
Po jakimś czasie zostaje jedynie delikatny kokos z mirrą.

Gdybym nie wiedziała, nie zgadłabym, że to Lempicka. Coś z zupełnie innej beczki. Zapach nie-jadalny, raczej elegancki. Nie są to perfumy genialne ani jakoś bardzo oryginalne, ale za to bardzo "noszalne", przyjemne, subtelne (przy średniej projekcji), w jakimś sensie bardzo klasyczne, ale nie banalne, takie perfumowe perfumy. Dobry wybór!

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Lubię kokosa w perfumach, dlatego czekałam i czekałam i chyba wciąż czekam, aż coś wyniknie z mojej znajomości z Lolitą L'aime. Na początku jest to mocno posłodzona Ice Tea, w której wesoło pływa limonka. Czuję ładne kwiatki, bez wskazania na żaden konkretny. Zapach przywołuje w myślach , beztroskie, słoneczne popołudnie. Natomiast z orientem (jak sugeruje opis) mają one niewiele wspólnego.
Są przyjemne, ale kokosa jak dla mnie w tym nie ma :(

agatkax2
agatkax2

Zamówiłam w ciemno, skusiła mnie niska cena testera i opisy tutaj;) I okazało się że to strzał w dziesiątkę, pokochałam je od pierwszego niuchnięcia;) Słodki zapaszek, ale nie przesłodzony, bardzo fajny na upał, czuję wanilię i kokosa ale nie gryzą po nosie. Najlepszy zakup w tym miesiącu ;)

Po całym dniu mama zapytała mnie dlaczego pachnę wiórkami kokosowymi:)

harey
harey

Jakiż to piękny zapach! odkryłam go dzisiaj i muszę powiedzieć, że jestem urzeczona. Kiedy Lolity bywają trudne i kapryśne, czasem mydlane i nieznośne, nie dają się lubić od pierwszego wejrzenia, o tyle ten - mój must have w tej chwili, zdecydowanie. Polecam wielbicielkom waniliowych i kokosowych nut, ale nie prosto ukazujących swoje ciepłe oblicze. W dzisiejsze letnie popołudnie objawił mi się kusząco, rzeczywiście niczym lody waniliowo-cytrynowe. Ale wcale nie zniechęcił słodyczą, tylko rozwijał się rześko a jednocześnie słodko i potulnie. Uwielbiam goryczkę bergamotki w otwarciu, więc ta mnie przyciągnęła z pewnością a potem było już ciepło, jaśminowo ( choć bez gorzkiego brzmienia ) i najbardziej kokosowo i waniliowo i na końcu drzewnie. Niech się schowają wszystkie mydlane i pudrowe słodziaki! Wyznanie miłosne Lolity górą :) Trudno mi powiedzieć, w jaki czas ten zapach najbardziej się sprawdzi, wszystko zależy od nastroju i okoliczności. Jeszcze go przetestuję pewnie nie raz, zanim kupię.

Uwaga po zakupieniu i użytkowaniu: ma świetną trwałość, szczególnie w gorące, letnie dni ( gdy większość zapachów ulatnia się w godzinę ), na mnie wytrzymuje nawet do 8 godzin, choć może dla niektórych być zbyt waniliowy i słodki, ale w tej ostatniej fazie drzewa i mirry robi się naprawdę szlachetny i elegancki, wtedy najbardziej uwielbiam jego projekcję. Czuję go tak zmysłowo, subtelnie... Ma ogon, bo ostatnio czułam go za dziewczyną na pewnym deptaku wakacyjnym! To na sto procent była Lolita Elle L'aime :) Wobec tego zakładam, że i zimą się spisze, jako "otulaczek".

nestlee
nestlee

Trafiłam na probkę przypadkiem i od tego momentu ZAKOCHAŁAM SIĘ na zaboj. Sa to najwspanialsze perfumy jakie w zyciu mialam. Przeważa nuta słodka, wyczuwalny kokos,wanilia, ale tez zdecydowany orientaly zapach "na pierwszy rzut nosa". Ideale połączanie wszystkich slodkich i mocnych zapachów. Polecam podczas deszczu,zauwazylam ze uwalnia się dodatkowa nuta zapachowa, trudno wyrazic to słowami. Perfumy z klasą, jak dla mnie wyższa półka wsrod zapachów.

gardenia
gardenia

Buteleczka, co prawda bez korka, nie zachwyciła mnie tak, jak na zdjęciu tutaj, trochę mnie nawet rozczarowała. A zapach?
Na początku ładna delikatna orzechowo-kwiatowo-egzotyczna chmurka, lekka, ciepła i jakby o konsystencji piaseczku nadmorskiego.
Następna faza to dla mnie lody kokosowe, albo jakis drink mleczno-kokosowy, przenosi mnie nad pool na kolorowych ciepłych wakacjach jak z katalogu Neckermanna.
Na koniec pozostaje najprzyjemniejsza dla mnie faza: olejku do opalania. Zapewne zasługa to słodkiego jaśminu, kokosu, Ylang i wanilii. Wszystko równomiernie wymieszane, głaciutkie, przyjemniutkie, ale ja już znam tę melodię i te ustawione fotki z wysp Pacyfiku...
Szkoda, początek ciekawy, dalej też jeszcze interesująco a w końcówce nic zaskakującego. Delikatny olejek do ciała, jakich wiele na rynku.
Ale spróbuję jeszcze raz, to pierwsze nasze podejście, może aura nie sprzyjająca na testowanie takich mieszanek, za oknem deszcz i szaruga...

Elle L'aime by Lolita Lempicka 3.23 out of 5 based on 40 ratings and 9 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 0.17oz
9.99 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime Mini by Lolita Lempicka, .17 oz Mini EDP for Women
Lolita Lempicka Elle L'aime Mini by Lolita Lempicka, .17 oz Mini EDP for Women
EDP Mini 0.17oz
9.99 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime by Lolita Lempicka Eau de Parfum .17 oz Mini for Women
Eau De Parfum 1.4oz
18.90 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime eau de parfum for women 1.4 oz
Lolita Lempicka Elle L'aime eau de parfum for women 1.4 oz
Eau De Parfum 1.3oz
25.95 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime Perfume by Lolita Lempicka, 1.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1.3oz
25.99 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray 1.3 oz for Women
28.37 USD
32.49 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime Gift Set III. Eau De Parfum 1,4 oz Body Milk 3,4 oz
Lolita Lempicka Elle L'aime Gift Set III. Eau De Parfum 1,4 oz Body Milk 3,4 oz
33.75 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime Perfume by Lolita Lempicka, 2.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
36.99 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime Perfume by Lolita Lempicka, 2.7 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
38.99 USD
Lolita Lempicka Elle L'aime by Lolita Lempicka Eau de Parfum Spray 2.7 oz for Women
Eau De Parfum 1.35oz
Lolita Lempicka Elle L'Aime Absolute Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Lolita Lempicka Elle L'Aime Absolute Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Gift Set 2.7oz
85.50 USD
Lolita Lempicka Elle L'Aime Coffret Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz Perfumed Body Lotion 100ml 3.4oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Elle L'aime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Elle L'aime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elle L'aime marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elle L'aime marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Manifesto Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Vanille Noire Guerlain Shalimar Estée Lauder Sensuous Guerlain Shalimar Parfum Initial Kenzo Kenzo Amour Bvlgari BLV Notte Pour Femme Nina Ricci Nina Prada Prada Candy Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Dior Addict Christian Dior J`adore Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Hermes Eau des Merveilles Cacharel LouLou Trussardi My Name Yves Rocher Neonatura Cocoon