Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau de Minuit - Midnight Fragrance Lolita Lempicka dla kobiet

Eau de Minuit - Midnight Fragrance Lolita Lempicka dla kobiet

lekko korzenny
Eau de Minuit - Midnight Fragrance Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia Eau de Minuit - Midnight Fragrance Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Eau de Minuit - Midnight Fragrance marki Lolita Lempicka to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Minuit - Midnight Fragrance został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mirra, anyż i bluszcz; nutami serca są irys, jaśmin i fiołek; nutami bazy są Żywica, wanilia i fasolka tonka.

Mirra Anyż Bluszcz

Irys Jaśmin Fiołek

Żywica Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Minuit - Midnight Fragrance by Lolita Lempicka.

Midnight Couture Black Eau de Minuit
Illusions Noires Le Premier Parfum Eau de Minuit

Eau de Minuit - Midnight Fragrance Recenzje Perfum

Eau de Minuit - Midnight Fragrance by Lolita Lempicka 3.73 out of 5 based on 12 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Minuit - Midnight Fragrance marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Minuit - Midnight Fragrance marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Silver Rain Christian Dior Dior Addict Oriflame Amber Elixir Oriflame M by Marcel Marongiu Givenchy Ange ou Demon Helena Rubinstein Wanted Oriflame Mirage Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Christian Dior Dolce Vita Estée Lauder Sensuous Escada Escada Collection Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Baby Doll Gucci Gucci Eau de Parfum Guerlain Samsara Eau de Parfum Christian Dior Poison Thierry Mugler Innocent Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Laura Biagiotti Venezia 2011 Parfumerie Generale PG18 Cadjmere