Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eau de Desir Lolita Lempicka dla kobiet

Eau de Desir Lolita Lempicka dla kobiet

Eau de Desir marki Lolita Lempicka to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Desir został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i werbena cytrynowa; nutami serca są jaśmin i fiołek; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Amalfi Werbena cytrynowa

Jaśmin Fiołek

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Desir by Lolita Lempicka.

Eau de Desir Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

A wlasnie ze tak!
Pierwsza flaszke kupilam w zeszlym roku. Powachalam i oddalalm znajomej.
Po jakims czasie zaczelam tesknic. Ot, typowa ze mnie kobieta!
Desir jest bardzo kobiecym zapachem a nuta ze ktora tak zatesknilam jest werbena - krucha, cytrusowa, swieza werbena.
Wiec zakupilam ponownie i jestem szczesliwa ze Desir ponownie znalazl sie w mojej kolekcji.
Jest bardzo swiezy i zdecydowanie odpowiedni na upalne lato - nie udusi, nie zmeczy, nie znudzi, nie zabije otoczenia...
Butelka fajna, utrzymana w stylu jablek pani Pividal, szkoda ze nie wystepuje w mnijeszych objetosciach poniewaz jest to zdecydowanie zapach, ktory nadaje sie na wakacyjny wyjazd!
A wez umiesc gdzies taka flaszke w walizce, kiedy walizka peka juz w szwach od 15 par modnych sandalow i klapek!!!
Nic tylko znowu przeprosic sie z podroznym atomizerem

Polecam!!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Eau de Desir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Eau de Desir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Desir marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Desir marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Christian Dior Dune Guerlain Samsara Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Laura Biagiotti Roma Lolita Lempicka Fleur Defendue Lolita Lempicka Si Lolita Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Idole d`Armani Thierry Mugler Alien Nina Ricci Love in Paris Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Oriflame Love Potion Lancome Tresor In Love Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Christian Dior Dior Addict Lancome Tresor Estée Lauder Sensuous