Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eau d`Ete Parfumee Lolita Lempicka dla kobiet

Eau d`Ete Parfumee Lolita Lempicka dla kobiet

lekko korzenny

Eau d`Ete Parfumee marki Lolita Lempicka to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Eau d`Ete Parfumee został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bluszcz i anyż; nutami serca są irys, fiołek i lukrecja; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, wanilia i wetyweria.

Bluszcz Anyż

Irys Fiołek Lukrecja

Fasolka tonka Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Ete Parfumee by Lolita Lempicka.

Eau d`Ete Parfumee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Ete Parfumee marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Ete Parfumee marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein CK be Avon Today Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Paul Smith Paul Smith Extreme Woman S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Louis Feraud Parfum des Sens Oriflame Miss O Fashion Princess Sprezzatura 707 Dolce Amoretto Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Le Labo Belle Du Soir Jeanne Arthes CO2 Pour Femme Huitieme Art Parfums Naiviris