Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eau d`Ete Parfumee Lolita Lempicka dla kobiet

Eau d`Ete Parfumee Lolita Lempicka dla kobiet

lekko korzenny

Eau d`Ete Parfumee marki Lolita Lempicka to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Eau d`Ete Parfumee został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bluszcz i anyż; nutami serca są irys, fiołek i lukrecja; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, wanilia i wetyweria.

Bluszcz Anyż

Irys Fiołek Lukrecja

Fasolka tonka Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Ete Parfumee by Lolita Lempicka.

Eau d`Ete Parfumee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Ete Parfumee marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Ete Parfumee marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Cheap & Chic I Love Love Etro Musk Jil Sander Style Marina Marinof Reve Boheme Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Adidas Adidas Pure Energy Trance Essence Hail Merri Guepard Espiegle Chopard Cascade Space NK Santalrosa M. Micallef Jewel Sprezzatura 707 Dolce Amoretto