Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Caprice Reglisse Lolita Lempicka dla kobiet i mężczyzn

Caprice Reglisse Lolita Lempicka dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Caprice Reglisse marki Lolita Lempicka to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Caprice Reglisse został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula i lukrecja.

Paczula Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caprice Reglisse by Lolita Lempicka.

Caprice Reglisse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Caprice Reglisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Caprice Reglisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caprice Reglisse marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caprice Reglisse marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Eadward Fragrances Indulge Worth Courtesan Gendarme 7 Sinful Scents Excess Lush Vanillary Montale Chypre Vanille Neil Morris Intimate Vanilla Yves Rocher Cap Nature Vanille Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Victoria`s Secret Luscious Kisses Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo LR Harem Serge Lutens Rahat Loukoum