Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Caprice Reglisse Lolita Lempicka dla kobiet i mężczyzn

Caprice Reglisse Lolita Lempicka dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Caprice Reglisse marki Lolita Lempicka to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula i lukrecja.

Paczula Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caprice Reglisse by Lolita Lempicka.

Caprice Reglisse Recenzje Perfum

Caprice Reglisse by Lolita Lempicka 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Caprice Reglisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Caprice Reglisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caprice Reglisse marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caprice Reglisse marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Secret Lancome Hypnose Eau Legere Montale Sweet Oriental Dream Indult Tihota Lavanila Laboratories Vanilla Spice Demeter Fragrance Sugar Cookie Laurence Dumont Vanille Frangipanier Mirato Malizia Bon Bons Milk Shake Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Faberlic Chocolate Story Smell Bent Helen Carnate Ulric de Varens Ciel