Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Caprice Amarena Lolita Lempicka dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

migdałowy
orzechowy

Caprice Amarena marki Lolita Lempicka to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Caprice Amarena został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał i białe piżmo.

Migdał Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caprice Amarena by Lolita Lempicka.

Caprice Amarena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Caprice Amarena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Caprice Amarena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caprice Amarena marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caprice Amarena marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Sweet Darling Pussy Deluxe Pussy Deluxe Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Avril Lavigne Black Star Voluspa Mignonette Voluspa Vanity Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Pamela Anderson Malibu Day Cacharel Amor Amor Absolu En Voyage Perfumes Carmel de Ville GoodTrueBeautiful Lovelily