Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

migdałowy
wiśniowy
orzechowy
Amarena Whim Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Amarena Whim marki Lolita Lempicka to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Amarena Whim został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia, piżmo i migdał.

Wiśnia Piżmo Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarena Whim by Lolita Lempicka.

Fleur Defendue

Amarena Whim Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Amarena Whim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Amarena Whim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarena Whim marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarena Whim marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'eau d'Issey Chanel Chanel N°5 Moschino Cheap & Chic Light Clouds Chanel Chance Eau de Toilette Rihanna Rebelle Versace Versus Uomo Azzaro Acteur Escada Escada S Joop! What About Adam Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Mariah Carey M Jennifer Lopez Deseo Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Chloe Chloe Eau de Toilette Calvin Klein Beauty Naomi Campbell Cat Deluxe Carolina Herrera 212 Diesel Fuel For Life Femme Thierry Mugler A*Men Pure Havane