Marki » L » szyprowe « Grupy

Solo Loewe Sport Loewe dla mężczyzn

Solo Loewe Sport Loewe dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

Solo Loewe Sport Loewe dla mężczyzn Zdjęcia Solo Loewe Sport Loewe dla mężczyzn Zdjęcia Solo Loewe Sport Loewe dla mężczyzn Zdjęcia Solo Loewe Sport Loewe dla mężczyzn Zdjęcia

Solo Loewe Sport marki Loewe to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Solo Loewe Sport został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilio Valeros. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są rozmaryn i lawenda; nutami bazy są paczula, mech i ambra.

Bergamotka Mandarynka

Rozmaryn Lawenda

Paczula Mech Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo Loewe Sport by Loewe.

Solo Loewe Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Solo Loewe Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Solo Loewe Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo Loewe Sport marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo Loewe Sport marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Ayala Moriel Ayalitta Tom Ford Moss Breches Catherine Deneuve Deneuve Accord Parfait The Noir & Bergamote Creed Erolfa Lancome Sagamore Daniel Vaudd Mens Rea Atelier Cologne Grand Neroli Atelier Cologne Trefle Pur Detaille Aeroplane Floris JF Le Labo Poudre D’Orient