Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Loewe dla mężczyzn

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Loewe dla mężczyzn

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Loewe dla mężczyzn Zdjęcia

Solo Loewe Eau de Cologne Intense marki Loewe to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Solo Loewe Eau de Cologne Intense został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są tymianek, gujawa, lawenda, drzewo kaszmirowe i kostowiec; nutami serca są paczula, cytryna, mandarynka, melon, lima i tangeryna; nutami bazy są pieprz, cynamon, kminek, ambra i białe piżmo.

Tymianek Gujawa Lawenda Drzewo kaszmirowe Kostowiec

Paczula Cytryna Mandarynka Melon Lima Tangeryna

Pieprz Cynamon Kminek Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo Loewe Eau de Cologne Intense by Loewe.

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo Loewe Eau de Cologne Intense marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo Loewe Eau de Cologne Intense marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hugo Boss Boss Intense Al-Rehab Nafees Tom Ford Oud Wood Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence CoSTUME NATIONAL Scent Givenchy Pi Metallic Collector Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Penhaligon`s Hammam Bouquet Etro Patchouly CB I Hate Perfume Fire From Heaven D.S. & Durga Smoked Amber Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre