Marki » L » orientalne « Grupy

Solo Loewe Loewe dla mężczyzn

Solo Loewe Loewe dla mężczyzn

Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Filmy Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Filmy
Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Zdjęcia Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Zdjęcia Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Zdjęcia

Solo Loewe marki Loewe to orientalne perfumy dla mężczyzn. Solo Loewe został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, bergamotka, cytryna, gujawa, tymianek, rozmaryn, drzewo kaszmirowe, paczula i kostowiec; nutami serca są aldehydy, gałka muszkatołowa, cynamon, różowy pieprz, mięta, kminek, anyż i tangeryna; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy, wanilia i nuty drzewne.

Lawenda Mandarynka Bergamotka Cytryna Gujawa Tymianek Rozmaryn Drzewo kaszmirowe Paczula Kostowiec

Aldehydy Gałka muszkatołowa Cynamon Różowy pieprz Mięta Kminek Anyż Tangeryna

Ambra Piżmo Mech dębowy Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo Loewe by Loewe.

Solo Loewe Absoluto
Light Blue Swimming in Lipari

Solo Loewe Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Loewe Solo nie jest dla mnie łatwym zapachem. Mam z nim problem. O ile jego flankery - Platinum i Absoluto pokochałem od razu, tu jest coś, co mi przeszkadza. Ale o tym za chwilę.

Jest to, w moim mniemaniu, kompozycja zbudowana na lawendzie. Owszem, jest trochę przypraw, cytrusów, elementów drzewnych. Jednakże dla mojego nosa lawenda jest nutą dominującą. Daleki jestem od stawiania tezy, że te perfumy są "dziadkowe". Wręcz przeciwnie, są na wskroś nowoczesne, przy zachowaniu aromatu charakterystycznego dla fougere właśnie.

Trwałość jest dobra - 8 h, projekcja jest umiarkowanie słaba, nie są to perfumy, które zostawiają za sobą ogon. Są raczej dyskretne, idealne dla elegancko ubierającego się faceta, niekoniecznie starszego.

Mimo to, moja ocena nie jest zbyt wysoka. To jest jedyny męski produkt hiszpańskiej marki, który od początku mi nie pasował. Nie, te perfumy nie są złe. Po prostu fougere to dla mnie dość trudna kategoria zapachowa. We wszystkich innych męskich Loewe jestem zakochany, do dnia dzisiejszego.

belor
belor

Prosty, przyjemny, liniowy aromat na wiosnę/lato. Nie zachwyca, ale ogólnie robi dobre wrażenie. Raczej niemrawe projekcja i trwałość. Cytrusy, cynamon, anyż - grają pierwsze skrzypce. Miło, ale niezbyt intrygująco czy odkrywczo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Solo Loewe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Solo Loewe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo Loewe marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo Loewe marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Loewe Loewe 7 Natural Chanel Allure Homme Sport Hermes Terre d'Hermes Bvlgari Bvlgari Man Chanel Bleu de Chanel Bentley Bentley for Men Rochas Lui Rochas Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent M7 Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Chanel Antaeus Hugo Boss Boss Bottled Carolina Herrera 212 Men Cartier Declaration Loewe Loewe 7 Christian Dior Fahrenheit Absolute Bvlgari Bvlgari Extreme Kenzo Kenzo pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Thierry Mugler A*Men