Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet

Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet

Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet Filmy
Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet Zdjęcia Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet Zdjęcia Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet Zdjęcia Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet Zdjęcia Quizas, Quizas, Quizas Loewe dla kobiet Zdjęcia

Quizas, Quizas, Quizas marki Loewe to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Quizas, Quizas, Quizas został wydany w 2007 roku. Quizas, Quizas, Quizas stworzyli Carlos Benaim i Emilio Valeros. Nutami głowy są czerwone jagody, włoska cytryna, liść czarnej porzeczki i czarna porzeczka; nutami serca są indyjski jaśmin, róża bułgarska i tuberoza; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, ambra, madagaskarska wanilia, miód i piżmo.

Czerwone jagody Włoska cytryna Liść czarnej porzeczki Czarna porzeczka

Indyjski jaśmin Róża bułgarska Tuberoza

Paczula Drzewo sandałowe Ambra Madagaskarska wanilia Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quizas, Quizas, Quizas by Loewe.

Narciso Rodriguez For Her

Quizas, Quizas, Quizas Recenzje Perfum

amanda
amanda

Owocowy rześko dojrzały, dojrzałością słodkiej porzeczki.
Z dzieciństwa,z tej skarbnicy zapamiętałej wiedzy uwielbiam zapach liści owocowych i warzywnych,które znam z moich ogrodów przeszłości.
Kocham zapach liści pomidora jaki i samego niedojrzałego jeszcze pomidora i liści porzeczki właśnie. Mają w sobie obietnicę smakowitości na ,które trzeba cierpliwie poczekać by cieszyć się ich rozbujałym wypieszczonym w słońcu smakiem. No i jeszcze moja kochana paczula leniwie po cichutku wtargnęła, kiedy ja rozczulałam się nad liśćmi.
Ona wie, że jest moją pupilką i nie musi skradać się po cichu. Dodaje smaczka całej owocowej oprawie. I to jej główny atut w tym zapachu, paczula w owocowym ogrodzie.

monika690
monika690

Paczula do kwadratu a nawet sześcianu, podkreślona liściem i owocem czarnej porzeczki i cytryną. Następnie pojawia się piękny jaśmin w mocno przyswajalnej formie i róża. Pozostałe składniki jakoś mi się nie objawiły. Według mojego odczucia to zapach typowo kwiatowo-szyprowy, obowiązkowy dla miłośniczek gatunku, czyli dla mnie :)
Zapomniałam dodać, że zapach w późniejszej fazie przypomina So Elixir edt, z tą różnicą , że Quiza są jakby bardziej kompletne, jakby pełne, a So Eliksirowi czegoś brakuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Quizas, Quizas, Quizas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Quizas, Quizas, Quizas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quizas, Quizas, Quizas marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quizas, Quizas, Quizas marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Amarige Thierry Mugler Innocent Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Sarah Jessica Parker Twilight Yves Rocher Rose Oud Nina Ricci L'Air du Temps Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Kenzo Flower by Kenzo Eisenberg Back To Paris Prada Prada Candy Christian Lacroix Christian Lacroix Sonia Rykiel Rykiel Woman Hermes Eau des Merveilles Cacharel Noa Christian Dior Miss Dior L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Gloria Vanderbilt Vanderbilt