Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Loewe Pour Homme Loewe dla mężczyzn

Loewe Pour Homme Loewe dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Loewe Pour Homme Loewe dla mężczyzn Zdjęcia

Loewe Pour Homme marki Loewe to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Loewe Pour Homme został wydany w 1974 roku. Nutami głowy są tangeryna, cytryna, lawenda i bazylia; nutami serca są geranium i konwalia; nutami bazy są ambra, wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Tangeryna Cytryna Lawenda Bazylia

Geranium Konwalia

Ambra Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loewe Pour Homme by Loewe.

Francesco Smalto pour Homme
Bogart
Chevignon For Men

Loewe Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Loewe Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Loewe Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loewe Pour Homme marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loewe Pour Homme marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Estée Lauder Lauder for Men Roberto Cavalli Just Cavalli Him Michael Kors Michael for Men Lacoste Red Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon L`Erbolario Felci Jardin de France Fougere Weil Weil Pour Homme Lili Bermuda Navy The American Line Air Force - Stealth Mexx Perspective Man Galimard Flibustier